03.06.2021
Схоплених на Львівщині підсанкційних злодіїв в законі відпустили. Вони обернулися на біженця та громадянина України

(Віктор Панюшин (ліворуч) та Реваз Катамадзе (праворуч))

Історія гучного затримання співробітниками Служби безпеки України на Львівщині 62-річного громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина та 47-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Вітя Пан" та "Магало"/"Резо", набула скандального продовження.

Нагадаємо, що 28 травня 2021 року кримінальних генералів, що внесені до санкційного списку РНБО під №360 та №235, а "Пан" окрім цього оголошений у міжнародний розшук за запитом правоохоронців Російської Федерації, схопили на території Стрийського району, про що оперативно повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.

Відомо, що відповідну спецоперацію здійснювали силами оперативників та слідчих Управління СБУ у Львівській області спільно з ЦСО "А" під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури.

(Затримання "Віті Пана" та "Магало" 28 травня 2021 року)

За інформацією обізнаного співрозмовника автора цих рядків, де-юре "злодії в законі" тоді були затримані в порядку ст.208 КПК України в рамках розслідування справи, яка стосується організації каналів нелегальної міграції через державний кордон України (ч.2 ст.332 КК України).

Ідеологами відкриття цього "вікна до/з Європи" силовики вбачали саме Катамадзе і Панюшина. Їх "прихопили", однак протягом кількох діб достойники опинилися на волі.

З цього приводу одне джерело Dетектив-Info припускає: вже чергове "оперативне" звільнення російського злодія в законі Панюшина може бути пов'язано із тим, що він заздалегідь отримав від українських можновладців статус біженця.

(Злодій в законі "Вітя Пан")

Що ж стосується звільнення Катамадзе, то в нього також був припасений юридичний козир. Річ у тім, що 26 травня 2021 року (за добу до затримання "Резо" на Львівщині) колегія суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду повернула йому громадянство України, скасування якого марно домагаються вітчизняні силовики щонайменше з 2012 року.

(Злодій в законі "Резо")

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин