21.02.2022
Злодію в законі "Нодару Руставському" виписали український паспорт на дані чоловіка, якому "копи" регулярно "штампують" адмінки та кримінал

(Нодари Асоян)

48-річний уродженець Грузії Нодари Асоян, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Нодар Руставський", був документований щонайменше п'ятьма паспортами громадянина України на установчі дані інших осіб. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, окрім документів на особу уродженця міста Стаханов Луганської області Олександр Шавдія, євпаторійця Михайла Дімітріуса та мешканця Чернівців Євгена Лембрицького, про видачу яких раніше повідомлялося на сторінках нашого видання, правоохоронці встановили ще два пакети документів, під час отримання яких були використані фотографії кримінального генерала. Йдеться про мешканця Донеччини Нікаса Тарба, а також уродженця Вінниччини Михайла Волощишина.

Зауважимо, що на відміну більшості особистостей, установчі дані яких використовував "Нодар Руставський" під час процедури отримання легальних паспортів з тризубом, у відкритій частині судового реєстру та на порталі "Судова влада" міститься доволі пухке досьє на справжнього пана Волощишина.

З них випливає, що цей чоловік раніше мешкав у місті Енергодар (де отримав свій перший внутрішній паспорт), але в 2009 році "зібрав всі свої речі та повідомив батьків, що їде на заробітки". З того часу Михайло Назарович жодного разу не з'являвся у батьківській оселі, а в 2018 році - за рішенням суду втратив право користування їх квартирою.

На той момент Волощишин, чиї особисті дані "запозичив" злодій в законі "Нодар Руставський" для отримання внутрішнього та закордонних паспортів, перебрався до Західної України. Тут він неодноразово опинивяся в фокусі уваги правоохоронців, які складали на чоловіка адміністративні протоколи та притягали до кримінальної відповідальності.

Перша згадка про відповідні звитяги Волощишина припадає на жовтень 2016 року, коли в місті Броди він буцімто намагався викрасти з супермаркету "Колібріс" пляшку алкогольного бальзаму "Дністер". За цей вчинок на достойника наклали штраф у розмірі 170 гривень, а в подальшому - ще п'ять разів намагалися притягнути до адміністративної відповідальності.

Йдеться про випадки у місті Почаїв Кременецького району, коли після запровадження карантинних заходів через розповсюдження коронавірусної інфекції Волощишин буцімто перебував в парку ім. Шевченка та приміщенні автостанції без захисної маски, знаходився в парку відпочинку ім. Хмельницького без документів, а також здійснював продаж алкогольних напоїв та 50 літрів дизельного пального без відповідної ліцензії.

Окрім цього, в 2020 та 2021 роках Волощишина намагалися притягнути до кримінальної відповідальності у схожих справах про незаконне зберігання патронів і боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України), які він нібито знаходив, але в подальшому - добровільно видавав правоохоронцям.

Наразі Михайло Назарович також виступає в статусі потерпілого в історії, пов'язаній з мордуванням та побоями (ст.126 КК України). А видані на його установчі дані внутрішній та закордонний паспорти з фотографією злодія в законі "Нодара Руставського" (так само, як і документи-клони інших осіб - Євгена Лембрицького, Михайла Дімітріуса, Олександра Шавдія та Нікаса Тарба) визнано недійсними. Чи відчує з цього приводу якийсь дискофморт Нодари Асоян - питання руба. Відомо лише, що в певний проміжок часу окремі з анульованих паспортів стали в нагоді достойнику задля безперешкодного перетину українського кордону в режимі інкогніто.

За інформацією джерел Dетектив-Info, паспорт на установчі дані Нікаса Тарба "злодій в законі" використав у серпні 2015 року під час подорожі залізничним сполученням потягом "Москва - Кривий Ріг". Наприкінці 2018 року "Нодар Руставський" вдався до схожого вибрику, коли придбав квиток на літак "Київ - Дубай" на ім'я Олександра Шавдія.

Нагадаємо, що окрім отримання документів на установчі дані інших осіб, наприкінці 2019 - на початку 2020 року виправданий вітчизняною Фемідою в справі про буцімто спробу викрадення мобільного телефону вартістю 100 гривень Нодари Асоян також здійснював офіційну спробу легалізації свого перебування на території України. Як зазначалося в розслідуванні Dетектив-Info "Волонтер в законі", розшукуваний Інтерполом за поданням правоохоронців Російської Федерації "Нодар Руставський" звертався з заявою про надання йому статусу біженця. Підставою для цього було заявлено нібито його переслідування російською владою за активну проукраїнську позицію.

Після внесення навесні 2021 року Нодари Жоржиковича під №41 до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції, король злочинного світу "зачистив" згадки про себе в інформаційному просторі, після чого - залишив територію нашої держави. Вважається, що місцем облаштування своєї нової резиденції "Нодар Руставський" обрав Грецію.

 

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин