05.02.2022
У мережу злили три українських паспорта злодія в законі "Нодара Руставського"

(Нодари Асоян)

48-річний уродженець Грузії Нодари Асоян, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Нодар Руставський", був документований щонайменше трьома паспортами громадянина України на установчі дані інших осіб. Відповідні витяги з профайлів особових карток достойника у суботу, 5 лютого 2022 року оприлюднив на своїй сторінці в Facebook екс-заступник Голови Нацполіції Вячеслав Аброськін.

За його словами, після внесення навесні 2021 року "Нодара Руставського" під №41 до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції, кримінальний генерал залишив територію нашої держави (про підготовку до від'їзду Асояна в екзиль та "чистку" епізодів його медійної біографії зазначалося на сторінках Dетектив-Info).

Вважається, що після цього своєю резиденцією "злодій в законі" обрав грецьку частину Кіпру, але не залишає сподівань здійснити тріумфальний камбек на Печерські пагорби.

Зі слів Аброськіна, Нодари Жоржикович "постійно шукає можливості для повернення" до України та відправляє своїх довірених осіб у владні інституції з відповідними пропозиціями задля вирішення свого питання.

"Іноді його послання до можновладців нашої країни вражають: "Готовий взяти всю вуличну злочинність під контроль, щоб вона була керованою, тільки дайте можливість повернутися". Що цікаво, такі пропозиції деякі чиновники чують й, більш того, приймають його "посланців" й розглядають це серйозно", - зауважив екс-заступник Голови Нацполіції.

Він додав, що в певний період часу на українських теренах один із головних учасників "Молдаванки" на весіллі у "Бакінського" - злодій в законі Нодари Асоян на українських теренах "був цар і бог, вирішував будь-які питання, тільки паспорта змінював на будь-яке прізвище бистріше, аніж тане сніг в Одесі".

На підтвердження своїх слів, Аброськін виклав три особові картки, на яких зображена фотографія "Нодара Руставського". Згідно цим відомостям, 16 жовтня 2010 року достойник був документований паспортом з тризубом як уродженець міста Стаханов Олександр Шавдія, 25 травня 2011 року кримінальному генералу виписали паспорт на особу уродженця Євпаторії Михайла Дімітріуса, а 14 березня 2018 року - як уродженцю Чернівців Євгену Лембрицькому.

Додамо, що окрім отримання документів на установчі дані інших осіб, наприкінці 2019 - на початку 2020 року виправданий вітчизняною Фемідою в справі про буцімто спробу викрадення мобільного телефону вартістю 100 гривень "Нодар Руставський" здійснив офіційну спробу легалізації свого перебування на території України.

Тоді, як зазначалося в розслідуванні Dетектив-Info "Волонтер в законі", розшукуваний Інтерполом за поданням правоохоронців Російської Федерації Асоян звернувся з заявою про надання йому статусу біженця. Підставою для цього було заявлено нібито його переслідування російською владою за активну проукраїнську позицію.

На підтвердження здійснення Асояном волонтерської діяльності до матеріалів його справи долучили подяки, виписані йому громадськими організаціями та головою Цукуринської селищної ради, а також позитивні характеристики, надані "Всеукраїнським альянсом Бійців та Волонтерів АТО" та ГО "Захист і Реконструкція Країни" (ЗіРКа), співзасноваником якої виступав один з фронтменів "азовського руху" Сергій Коротких ("Боцман"/"Малюта").

У подальшому з'ясується, що в своїй спробі легалізації шляхом отримання біженства в Україні за "волонтерські звитяги" "Нодар Руставський" використовував шлях, який раніше успішно пройшов ще один впливовий злодій в законі - уродженець Татарстану Віктор Панюшин на прізвисько "Пан"/"Вітя Пан" (детально про його історію читайте в розслідуванні Dетектив-Info "Волонтер в законі. Частина друга")

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин