24.10.2021
У справі про замах на миколаївського "Мультика" обшукали оточення "Румуна" та згустилися хмари над "Наумом" і "Апті"

Після затримання та арешту колишнього "смотрящего" за Миколаївським СІЗО, 43-річного Володимира Шорнікова на прізвисько "Борець", якого підозрюють в причетності до скоєнні замаху на замовне умисне вбивство (п.11 ч.2 ст.115 КК України) 48-річного "авторитетного бізнесмена" Михайла Тітова на прізвисько "Мультик", правоохоронці здійснили низку обшуків у представників оточення так званого "положенця" Ігоря Науменка ("Наум"). Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, в рамках справи про замах на "Мультика" "відшмонали" низку достойників. Відомо, що серед цих осіб вирізняється "права рука" Науменка - 35-річний Віталій Руденко на прізвисько "Румун" та низка його поплічників на кшталт 45-річного "бригадира" Юрія Лобанова на прізвисько "Лобзік" і 42-річного Сергія Глухмана ("Глухий").

(Зліва направо: Сергій Глухман, Віталій Руденко, Юрій Лобанов)

Згідно однієї з версій, саме "Глухого" правоохоронці вважають особою, яка наприкінці літа 2018 року здійснила крадіжку карабіну "Сайга", з якого в подальшому було скоєно замах на життя "Мультика" та використано в якості знаряддя резонасного злочину 6 квітня 2020 року.

Інсайдер Dетектив-Info повідомляє - оперативну інформацію щодо ймовірної причетності до викрадення зброї Глухманом, а також щодо подальшої передачі ним "Сайги" безпосередньо "Румуну" правоохоронцям вдалося "закріпити" ще навесні 2020 року. Невдовзі після цього, як раніше повідомлялося на сторінках нашого видання, силовики обшукали "положенця" Науменка, Руденка і Ко, однак будь-яких претензій відносно них не було висунуто.

Тим не менш, "копи" не відкинули версію щодо причетності людей "Румуна" до спроби вбивства "Мультика". Вважається, що вони почали відпрацьовувати персону екс-смотрящего за СІЗО Миколаєва Володимира Шорнікова, ДНК якого співпало із виявленим у засідці кілера Тітова біологічним матеріалом.

(Володимир Шорніков)

Йдеться про біоматеріал, що був вилучений на горищі будинку №47 по вулиці Севастопольській, на карабіні "Сайга", недопалку цигарки Winston XS Blue та металевій решітці, яку розпиляли задля облаштування позиції для кілера в сотні метрів від штаб-квартири Тітова в Миколаєві.

Втім, чи дійсно саме "Борець" виступав особою, що здійснила влучний постріл дозвуковою кулею в голову "Мультика" 6 квітня 2020 року, наразі питання руба.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, сам Шорніков під час обрання йому запобіжного заходу рішуче відкидав відповідні закиди на свою адресу.

(Володимир Шорніков)

Достеменно лише відомо - постфактум скоєння замаху кілер тільки спиною потрапив до об'єктиву камер відеоспостереження. Однак після цього зловмисник, якого силовики вважали заїжджим гастролером, зник у дворі неподалік, залишивши по собі лише куртку.

Існує припущення, мовляв "Борець" міг лише допомагати в облаштуванні засідки для кілера, однак сам не тиснув на гачок. При цьому, співрозмовники Dетектив-Info не вважають Володимира Шорнікова фігурою, яка могла б одноосібно зважитися на організацію ліквідації авторитета "Мультика".

Що ж стосується кола осіб, вказівки яких міг беззаперечно виконати "Борець", то місцеві ЗМІ вказують на суттєвий зв'язок Шорнікова з кримінальними авторитетами Апті Іслангірієвим та Ігорем Науменко.

(Зліва направо: Ігор Науменко, Михайло Тітов, Апті Іслангірієв)

гарячі новини У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського" 02.12.2021
Санкції РНБО оскаржили ще двоє злодіїв в законі, яких навесні затримали (і відпустили) на Львівщині 01.12.2021
Чотири кулі під будівлею суду в Києві "зловив" достойник з оточення видвореного авторитета "Вато Кіпіані" 16.11.2021
Кордони ЄС залишаються на замку для злодія в законі "Умки" 12.11.2021
Суд відмовив у триманні "смотрящего" за Закарпаттям - підсанкційного "Діда" в депцентрі Миколаївщини 12.11.2021
Архів новин