27.04.2020
У миколаївського авторитета "Мультика" стріляв заїжджий гастролер

Снайпер, який по обіді 6 квітня 2020 року в Миколаєві з мисливського карабіну "Сайга" поцілив дозвуковою кулею в голову "авторитетному бізнесмену" Михайлу Тітову на прізвисько "Мультик", а після чого зник з місця вчинення злочину, є немісцевим мешканцем. Як вказано в матеріалах судового реєстру, до таких висновків пристало слідство в справі про гучний замах біля будівлі ТОВ "Техноконтракт".

Наразі правоохоронці вважають, що кілер прибув до Миколаєва напередодні здійснення злочину, а після цього - залишив місто. З урахуванням припущення, що під час цих "гастролів" стрілець або його спільники могли користуватися мобільним зв'язком, правоохоронці отримали дозвіл суду на інформацію про тип, дату, час, тривалість дзвінків, номери учасників з'єднань, ІМЕІ їх мобільних терміналів у зоні покриття ретрансляційних антен трьох мобільних операторів за період з 5 по 7 квітня 2020 року.

Додатково на сліди зловмисників, що причетні до вбивства "Мультика" силовики намагаються вийти через вилучену зброю кілера. Мова йде про карабін "Сайга" 7,62*39 з глушником, що був вилучений на горищі п'ятиповерхівки будинку по вулиці Севастопольській, звідки стріляли в Тітова.

Правоохоронці з'ясували, що відповідний карабін було викрадено 31 жовтня 2018 року на перехресті вулиць Нікольської та Соборної в Миколаєві. Із відповідною заявою, що невідомі розбили скло задньої лівої двері автомобіля Lexus LX 570 та поцупили зброю, ще тоді до поліції звернувся власник "Сайги". Наразі слідчим було надано доступ до телефонних з'єднань неподалік вчинення крадіжки карабіна в день здійснення цього злочину.

З деталями гучного замаху на кримінального авторитета в Миколаєві можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Не вимкнули Мультика".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин