16.04.2021
Злодій в законі "Авто Копала" звільнився з одеського СІЗО

(Автанділ Кобешавідзе)

Малиновський районний суд Одеси змінив на цілодобовий домашній арешт запобіжний захід відносно 66-річного уродженця міста Кутаїсі Автанділа Кобешавідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Авто Копала". Як повідомили Dетектив-Info в прес-службі палацу правосуддя, відповідне рішення 15 квітня 2021 року ухвалив слідчий суддя Віктор Корой.

Згідно із ним, служитель Феміди задовольнив клопотання сторони держобвинувачення та постановив негайно звільнити в залі суду достойника, якому в Російській Федерації висунуті обвинувачення в зайнятті найвищого положення в злочинній ієрархії (ст.210.1 КК РФ).

Підставою для пом'якшення "запобіжника" кримінальному генералу, що від грудня 2019 року перебуває в міжнародній базі розшуку Інтерполу за поданням правоохоронців РФ, стали вимоги ч.10 ст.584 КПК України, згідно яким максимальний строк застосування екстрадиційного арешту у вигляді тримання під вартою не може перевищувати 12 місяців.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що "Авто Копала", коронація якого відбулася на початку 1970-х років за протекцією злодія в законі Амірана Тевзадзе на прізвисько "Дідтава", був затриманий у Південній Пальмірі наприкінці березня минулого року.

З того часу Кобешавідзе весь час утримувався під вартою в Одеському СІЗО, очікуючи на остаточне рішення вітчизняних можновладців з приводу екстрадиційного запиту на його видачу, який надійшов від компетентних органів РФ.

Сам достойник не виявив бажання повертатися до Росії - в судовому порядку він домагається визнання його біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту в Україні. В одному з засідань адвокат Автанділа Нодаровича також повідомив про направлення ним відповідних скарг до Європейського суду з прав людини з приводу незаконного позбавлення волі "Авто Копала", що буцімто може "призвести до стягнення з України відшкодувань".

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин