27.03.2020
Прокуратура оскаржила виправдувальний вирок "злодію в законі" "Нодару Руставському"

(Нодари Асоян)

На виправдувальний вирок Павлоградського міськрайонного суду щодо 46-річного уродженця грузинського міста Руставі, громадянина Російської Федерації Нодари Асояна, відомого у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Нодар Руставський", якого звинувачували у крадіжці, була подана апеляційна скарга. Відповідна інформація міститься на порталі "Судова влада".

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що 24 лютого 2020 року суддя Олександр Щербина виправдав Асояна, якому закидали спробу скоїння крадіжки мобільного телефона марки «Nokia 6303i» з автівки павлоградця Ігоря Уса (ч.3 ст.15 ч.1 ст.185 КК України) за відсутності в діях одного із найбільш авторитетних представників злочинного світу України "складу зазначеного кримінального правопорушення".

Служитель Феміди аргументував це висновками експертизи, згідно якої вартість девайса, який намагався поцупити з салона автомобіля ВАЗ-2108 Уса "Нодар Руставський" становила від 100 до 123 гривен. Проте на момент здійснення спроби крадіжки злочином, передбаченим ч.1 ст.185 КК України визнавалося діяння, яким спричинена матеріальна шкода більше, аніж 160 гривень.

У представників державного обвинувачення існувала можливість оскаржити таке рішення в Дніпровському Апеляційному суді протягом тридцяти днів з дня проголошення виправдовувального вироку.

Паралельно Нодари Жоржикович звернувся до Макарівського районного суду Київської області, де домагається розірвання його шлюбу з Ніною Колесніковою. Автоматизована система визначила суддею по справі Олексія Тандира. Щодо мотивів, які призвели до бажання "Нодара Руставського" розлучитися на час підготовки цього матеріала в судовому реєстрі відсутні якісь посилання.

гарячі новини Російський злодій в законі з верхівки "Братського кола" "Вадік Білий" гострить лижі в Україну 27.05.2020
У центрі Києва двоє кілерів всадили п'ять куль у члена балканського наркокартеля 26.05.2020
Під час обшуків у злодія в законі "Нєдєлі" вилучили 400 тисяч доларів з "общаку" 26.05.2020
Ґвалтівниками жінки у відділенні поліції на Київщині виявилися начальник та опер Кагарлицького СКП 25.05.2020
Dетектив-Info публікує ексклюзивні фото та подробиці смерті нардепа Валерія Давиденка 24.05.2020
Архів новин