27.03.2020
Прокуратура оскаржила виправдувальний вирок "злодію в законі" "Нодару Руставському"

(Нодари Асоян)

На виправдувальний вирок Павлоградського міськрайонного суду щодо 46-річного уродженця грузинського міста Руставі, громадянина Російської Федерації Нодари Асояна, відомого у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Нодар Руставський", якого звинувачували у крадіжці, була подана апеляційна скарга. Відповідна інформація міститься на порталі "Судова влада".

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що 24 лютого 2020 року суддя Олександр Щербина виправдав Асояна, якому закидали спробу скоїння крадіжки мобільного телефона марки «Nokia 6303i» з автівки павлоградця Ігоря Уса (ч.3 ст.15 ч.1 ст.185 КК України) за відсутності в діях одного із найбільш авторитетних представників злочинного світу України "складу зазначеного кримінального правопорушення".

Служитель Феміди аргументував це висновками експертизи, згідно якої вартість девайса, який намагався поцупити з салона автомобіля ВАЗ-2108 Уса "Нодар Руставський" становила від 100 до 123 гривен. Проте на момент здійснення спроби крадіжки злочином, передбаченим ч.1 ст.185 КК України визнавалося діяння, яким спричинена матеріальна шкода більше, аніж 160 гривень.

У представників державного обвинувачення існувала можливість оскаржити таке рішення в Дніпровському Апеляційному суді протягом тридцяти днів з дня проголошення виправдовувального вироку.

Паралельно Нодари Жоржикович звернувся до Макарівського районного суду Київської області, де домагається розірвання його шлюбу з Ніною Колесніковою. Автоматизована система визначила суддею по справі Олексія Тандира. Щодо мотивів, які призвели до бажання "Нодара Руставського" розлучитися на час підготовки цього матеріала в судовому реєстрі відсутні якісь посилання.

гарячі новини "Злодія в законі" Мамуку Оніані відпустили на волю 20.10.2020
У пограбуванні на 1 мільйон євро на території Греції звинувачують екс-керівника міліції Маріуполя та його сина 17.10.2020
Ширінька брюк допомогла екс-начальнику поліції Запорізької області скасувати "адмінку" за наслідками його п'яних пригод у Києві 11.10.2020
Авторитетного бізнесмена "Олега Бакінського" потурбували через стрілянину його сина-розбишаки 09.10.2020
Кримінальний авторитет "Кип'яток", якого поранив кілер на Одещині, фігурує в справі про вибухи гранат на подвір'ї директора Ренійського елеватора 06.10.2020
Архів новин