04.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика

(Гіоргі Кіладзе на прізвисько "Гега Озургетський")

У четвер, 4 лютого 2021 року, українські правоохоронці оголосили 28-річному громадянину Грузії Гіоргі Кіладзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський", про підозру в поширенні злочинного впливу в суспільстві особою у статусі "вора в законі" (ч.3 ст.255-1 КК України) та участі у проведенні "сходки" представників організованих груп та осіб, які здійснюють злочинний вплив (ч.1 ст.255-2 КК України). Відомості про це оприлюднено на офіційних сторінках Міністерства внутрішніх справ та Офісу Генерального прокурора.

З цих повідомлень випливає, що наймолодшому представнику найвищої ієрархії кримінального світу, якого навесні 2020 року було засуджено до 7,5 років позбавлення волі за замах на вбивство (з деталями звитяг та творчого доробку Кіладзе можна детально ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Амурова стріла") під час відбуття призначеного йому покарання в Новгород-Сіверській виправній колонії №31 встановив та поширив свій злочинний вплив, призначав так званих "смотрящих", вирішував конфлікти та спірні ситуації, які виникали між представниками криміналітету, розподіляв незаконно отримані кошти.

 

У Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції з цьго приводу конкретизують, що надалі між двома призначеними "Гегою Озургетським" "смотрящими" за колонією (обох цих достойників раніше було засуджено до довічного позбавлення волі за скоєння вбивств, викрадень, вимагань та розбоїв) виник конфлікт. Аби його вирішити, було організовано проведення злочинного зібрання.

Згідно відомостям силовиків, відповідна "сходка" за участю злодія в законі Гіоргі Кіладзе, двох "смотряших" та ще чортової дюжини засуджених відбулася на території Новгород-Сіверської колонії 15 січня 2021 року. Вважається, що в її процесі окремі учасники поважного зібрання висловили недовіру одному з "смотрящих" за установою за його поведінку. Втім, "Гега Озургетський" залишив за довіреною особою його статус та гарантував присутнім, що він, як і всі, буде дотримуватися злодійських традицій. А також закликав усіх присутніх звертатися до нього як до "злодія в законі" у випадку виникнення спірних питань та конфліктів.

Відповідні дії короля злочинного світу правоохоронці кваліфікували крізь призму норм так званого "антизлодійського закону", який було ухвалено Верховною Радою 4 червня 2020 року. Як наслідок, 4 лютого 2021 року двом "смотрящим" за колонією було оголошено про підозру за участь в "сходці", а Кіладзе додатково ще й у поширенні злочинного впливу.

Таким чином "Гега Озургетський" став першим у історії України кримінальним генералом, якому було висунуто підозру за ухваленими 8 місяців тому профільними, так званими "антизлодійськими" статтями Кримінального кодексу України. Напередодні цього правоохоронці здійснили обшук у камері Новгород-Сіверської колонії №31, де мешкає "злодій в законі".

Як випливає з відповідного відео, яке опинилося в розпорядженні Dетектив-Info, відпочатку правоохоронці поклали Кіладзе обличчям на підлогу, а згодом мали з ним бесіду. Зокрема, в "злодія в законі" цікавилися, через що саме його засудили, а також висловили прохання оголити торс, здійснюючи запис цього процесу.

"Я важу 40 кілограмів, навіщо ви мене знімаєте? Я що, голлівудський актор?", - висловив невдоволення з цього приводу "Гега Озургетський".

Надалі між ним та одним із правоохоронців відбувся діалог з приводу характерних татуювань на ключицях "кримінального генерала". На питання силовика, що ці зображення означають, Кіладзе зауважив: "Зірки"? Нічого не означають. Що, не можна? Просто мені подобається".

Після цього Гега Озургетський згадав персонажа американського спортивного бойовика "Boyka: Undisputed" (четверта частина саги "Незаперечний" - Ред.) Скота Едкінса, ключиці якого під час виконання ролі героя Юрія Бойка прикрашало татуювання у вигляді симетрично розташованих зірок.

"Boyka" знаєте, фільм? Там боксер. У нього там також є "зірки"... але я не думаю, що він... від криміналу", - підкреслив Кіладзе.

(Боксер Юрій Бойка у виконанні актора Скота Едкінса)

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин