05.12.2019
Бійня в Харкові: слідчі сподіваються відшукати ДНК зниклого Карницького на арсеналі вилученої в нього вдома зброї

За місцем мешкання 43-річного Едуарда Карницького, якого слідство розглядає у якості вирогідного спільника Олексія Титова, що 25 жовтня 2019 року в Харкові поранив Георгія Ісакова на прізвисько "Боксер" та вбив його поплічника Володимира Бороха ("Тайсона"), під час обшуку було виявлено значний арсенал зброї.

Цей перелік перерахований у клопотанні про арешт речових доказів, яке 29 листопада 2019 року задовольнив слідчий суддя Жовтневого районного суду Харківа Володимир Курило.

Зокрема, мова йде про автомат "Форт 205 7,62х39 АЕ1161", мисливський карабін ОПК «Вулкан-ТК», два пістолета («T-REX 9 mm P.A.» і вручений Карницькому у якості заохочення наказом міністра оборони «Glock-17»), більше 1000 патронів, телескопічну дубинку, глушник до зброї.

Зауважимо: на більшість виявленої зброї у Карницького, що має за плечима отриману в 1997 році судимість, наявні відповідні дозволи. Втім, суд визнав зброю, а також побутові речі (на кшталт станків для гоління, одягу та зубних щіток тощо) речовими доказами по справі щодо стрілянини біля ТЦ "Восторг" на вулиці Клочківській, та арештував їх.

Такий забезпечувальний захід, як зазначається в клопотанні слідчих, правоохоронці вважають необхідним через те, що сподіваються - зброя, набої та інші речі з помешкання Карницького, можуть зберігати ДНК-профіль Едуарда.

Як відомо, 27 жовтня (через день після кривавих подій в центрі Харкова) Карницький пішки перетнув державний кордон в бік Російської Федерації. після цього правоохоронці отримали інформацію, що найманого вбивцю Титова міг постачати зброєю та боєприпасами саме перший тренер боксера Олександра Гвоздика, тож отримали санкцію на обшук домівки Карницького.

Детально із підгрунтям, мотивами та більшістю фігурантів бійні 25 жовтня 2019 року можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Криваве полювання в Харкові".

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин