05.12.2019
Бійня в Харкові: слідчі сподіваються відшукати ДНК зниклого Карницького на арсеналі вилученої в нього вдома зброї

За місцем мешкання 43-річного Едуарда Карницького, якого слідство розглядає у якості вирогідного спільника Олексія Титова, що 25 жовтня 2019 року в Харкові поранив Георгія Ісакова на прізвисько "Боксер" та вбив його поплічника Володимира Бороха ("Тайсона"), під час обшуку було виявлено значний арсенал зброї.

Цей перелік перерахований у клопотанні про арешт речових доказів, яке 29 листопада 2019 року задовольнив слідчий суддя Жовтневого районного суду Харківа Володимир Курило.

Зокрема, мова йде про автомат "Форт 205 7,62х39 АЕ1161", мисливський карабін ОПК «Вулкан-ТК», два пістолета («T-REX 9 mm P.A.» і вручений Карницькому у якості заохочення наказом міністра оборони «Glock-17»), більше 1000 патронів, телескопічну дубинку, глушник до зброї.

Зауважимо: на більшість виявленої зброї у Карницького, що має за плечима отриману в 1997 році судимість, наявні відповідні дозволи. Втім, суд визнав зброю, а також побутові речі (на кшталт станків для гоління, одягу та зубних щіток тощо) речовими доказами по справі щодо стрілянини біля ТЦ "Восторг" на вулиці Клочківській, та арештував їх.

Такий забезпечувальний захід, як зазначається в клопотанні слідчих, правоохоронці вважають необхідним через те, що сподіваються - зброя, набої та інші речі з помешкання Карницького, можуть зберігати ДНК-профіль Едуарда.

Як відомо, 27 жовтня (через день після кривавих подій в центрі Харкова) Карницький пішки перетнув державний кордон в бік Російської Федерації. після цього правоохоронці отримали інформацію, що найманого вбивцю Титова міг постачати зброєю та боєприпасами саме перший тренер боксера Олександра Гвоздика, тож отримали санкцію на обшук домівки Карницького.

Детально із підгрунтям, мотивами та більшістю фігурантів бійні 25 жовтня 2019 року можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Криваве полювання в Харкові".

гарячі новини Замовника та виконавця замаху на очільника УСР Закарпаття будуть судити в Києві 06.08.2020
Організатора замаху на горлівського авторитета Мазура раніше затримували в Києві як соратника "злодія в законі" Гели Кардави 04.08.2020
Об'єднаний Конгрес азербайджанців України оголосив "Еміля Варшавського" та ще одного учасника різанини в "Трьох баранчиках" Одеси своїми волонтерами 04.08.2020
Організатором серії вибухів у Києві виявився замовник підриву власника троєщинського "Шервуду" 03.08.2020
Злодій в законі "Полік" вимагав 1 мільйон за моральну шкоду та український паспорт, але натомість опинився в ПТПІ 03.08.2020
Архів новин