01.12.2019
У ймовірного спільника "харківського кілера" знайшли вогнепальну нагороду від Полторака

43-річний уродженець міста Горлівка Донецької області Едуард Карницький, якого слідство розглядає у якості вирогідного спільника Олексія Титова, що 25 жовтня 2019 року в Харкові поранив Георгія Ісакова на прізвисько "Боксер" та вбив його поплічника Володимира Бороха ("Тайсона"), отримав у якості заохочення від міністра оборони України вогнепальну зброю.

Едуард Карницький

Про це йдеться у витягу із наказу по особовому складу №719 за підписом нині екс-керманича Міністерства оборони Степана Полторака, датованому 12 жовтня 2017 року. Документ після виходу розслідування Dетектив-Info на тему "Кривавого полювання" в Харкові оприлюднив телеграм-канал "РАКЛЫ".

У тексті наказу вказано, Карницький є волонтером, якого "відповідно до статей 43, 44 Дисциплінарного статуту Збройних сил України за визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, зразкове виконання службового обов'язку та виявлений при цьому високий професіоналізм" нагороджено відзнакою Міністерства оборони України "Вогнепальна зброя".

У якості такого заохочення для першого тренера відомого українського боксера Олександра Гвоздика, відомого у певних колах у якості керівника особистої охорони "авторитетного" харківського бізнесмена Вадима Казарцева ("Князя") було обрано пістолет марки Glock 17 BCVE 062 у комплекті зі 10 патронами.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин