22.11.2019
Замах на Сала: суд надав доступ до дзвінків та листування телефонних абонентів

Під час замовлення, готування та вчинення замаху на бізнесмена Ігоря Сала злочинці могли використовувати телефони із абонентськими номерами "Київстар" та "Life" відповідно.

Ігор Сало

Про це йдеться у відповідному клопотанні слідчих столичного управління Національної поліції про тимчасовий доступ до речей та документів, які знаходяться у володінні мобільних операторів.

Зокрема, в його тексті вказано: під час проведення слідчих дій та оперативних заходів щодо розслідування умисного вбивства, вчиненого способом, небезпечним для життя багатьох осіб (п.5 ч.2 ст.115 КК України) ввечері 6 листопада 2019 року, правоохоронці виокремили два мобільних телефона. Абонент першого з них використував у якості оператора "Київстар"; що стосується другого, то він обрав Life.

Слідчий суддя Голосіївського районного суду Вікторія Хоменко задовольнила клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів. Вона надала можливість правоохороняцм вилучити інформацію щодо деталізації з'єднань, які здійснювались і телефонів, в яких знаходились картки відповідні картки Life та "Київстар" із зазначенням місцеперебувань абонентів, відомостей про власників цих номерів, PIN та PUK кодів, а також вхідних та вихідних SMS - повідомлень (без розкриття їх змісту), інформацію про GPRS - трафіки, з урахуванням нульових з'єднань за понад вісім місяців - у період часу з 1 березня до 15 листопада 2019 року.

Нагадаємо, що ввечері 6 листопада невстановлена особа, яка керувала мотоциклом марки BMW під'їхала до броньованого автомобіля марки "Mercedes Benz S600", що зупинився неподалік світлофора на першій полосі "Брест-Литовського шосе" перед поворотом до мікрорайону "Чайка", та закріпив на даху автівки вибухівку. Надалі мотоцикліст поїхав, відразу після чого пролунав вибух, внаслідок якого загинув охоронець Сергій Єрченко, що перебував на передному пасажирському сидінні. Окрім того отримали тілесні ушкодження, проте залишилися живими водій Сергій Воловик та підприємець Ігор Сало (знаходився на задньому сидінні).

Наразі правоохоронці бідкаються, що незважаючи на ряд проведених слідчо-розшукових дій, допитів свідків та потерпілого Сала (а також його сина)  "встановити осіб, які замовили дане кримінальне правопорушення, а також інших причетних до злочину осіб не вдалося". Силовики вважають, що ці зловмисники ретельно готувалися до здійснення та скоєння замаху на життя бізнесмена.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин