19.10.2019
З верхівки столичної прокуратури на переатестацію погодився тільки один заступник

Прокурор Києва Роман Говда та троє його заступників - Анатолій Корж, Павло Кононенко й Андрій Андрєєв відмовилися писати заяви на проходження атестації. Про це повідомляє співрозмовник Dетектив Info в правоохоронних органах.

Джерело вказує, що аналогичним чином зробило близько 30 представників керівної ланки столичної установи. Проте, мають місце й виключення з цього правила. Зокрема, із верхівки прокуратури Києва згодився на проходження конкурсних процедур нинішній заступник Говди - Сергій Репецький. Останнього ЗМІ пов'язували із народними депутатами 8 скликання выд Блоку Петра Порошенка - Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм.

Нагадаємо, що згідно затверджених змін до законодавства (законопроект №1032) та наказу генерального прокурора Руслана Рябошапки, задля продовження роботи у Генеральній прокуратурі після оголошеної реформи, всі її співробітники мають пройти конкурс. Прийом відповідних заяв завершився 15 жовтня. Згідно із попередніми підрахунками, всього до кадрових служб органів прокуратури надійшло заяв на проходження атестації від 96% прокурорів. Ті прокурори, ще не виявлять бажання брати участь у відборі, підлягають звільненню.

гарячі новини Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Серед нових затриманих у справі "транснаціонального ОЗУ", учасникам якого закидають викрадення київського бізнесмена, виявився ще один обвинувачений з "банди Княжичів" 16.12.2020
Архів новин