19.10.2019
З верхівки столичної прокуратури на переатестацію погодився тільки один заступник

Прокурор Києва Роман Говда та троє його заступників - Анатолій Корж, Павло Кононенко й Андрій Андрєєв відмовилися писати заяви на проходження атестації. Про це повідомляє співрозмовник Dетектив Info в правоохоронних органах.

Джерело вказує, що аналогичним чином зробило близько 30 представників керівної ланки столичної установи. Проте, мають місце й виключення з цього правила. Зокрема, із верхівки прокуратури Києва згодився на проходження конкурсних процедур нинішній заступник Говди - Сергій Репецький. Останнього ЗМІ пов'язували із народними депутатами 8 скликання выд Блоку Петра Порошенка - Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм.

Нагадаємо, що згідно затверджених змін до законодавства (законопроект №1032) та наказу генерального прокурора Руслана Рябошапки, задля продовження роботи у Генеральній прокуратурі після оголошеної реформи, всі її співробітники мають пройти конкурс. Прийом відповідних заяв завершився 15 жовтня. Згідно із попередніми підрахунками, всього до кадрових служб органів прокуратури надійшло заяв на проходження атестації від 96% прокурорів. Ті прокурори, ще не виявлять бажання брати участь у відборі, підлягають звільненню.

гарячі новини Столичний ІТТ Нацполіції "переїхав" з Подолу на лівий берег 29.09.2020
У колонії РФ помер злодій в законі "Каха Гальський", якого 6 років тому намагалися вбити в Одесі 24.09.2020
Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Архів новин