19.10.2019
З верхівки столичної прокуратури на переатестацію погодився тільки один заступник

Прокурор Києва Роман Говда та троє його заступників - Анатолій Корж, Павло Кононенко й Андрій Андрєєв відмовилися писати заяви на проходження атестації. Про це повідомляє співрозмовник Dетектив Info в правоохоронних органах.

Джерело вказує, що аналогичним чином зробило близько 30 представників керівної ланки столичної установи. Проте, мають місце й виключення з цього правила. Зокрема, із верхівки прокуратури Києва згодився на проходження конкурсних процедур нинішній заступник Говди - Сергій Репецький. Останнього ЗМІ пов'язували із народними депутатами 8 скликання выд Блоку Петра Порошенка - Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм.

Нагадаємо, що згідно затверджених змін до законодавства (законопроект №1032) та наказу генерального прокурора Руслана Рябошапки, задля продовження роботи у Генеральній прокуратурі після оголошеної реформи, всі її співробітники мають пройти конкурс. Прийом відповідних заяв завершився 15 жовтня. Згідно із попередніми підрахунками, всього до кадрових служб органів прокуратури надійшло заяв на проходження атестації від 96% прокурорів. Ті прокурори, ще не виявлять бажання брати участь у відборі, підлягають звільненню.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин