03.12.2019
Викраденого бізнесмена Ніколоза Давіташвілі застрелили, а труп намагалися cховати в криниці на Київщині

Президента компанії "Фабрика алкогольних напоїв" (ABF), громадянина Грузії Ніколоза Давіташвілі, який зник 26 листопада 2019 року в центрі Києва, про що розповідав Dетектив-Info раніше, знайшли мертвим. Про це повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

За даними слідства, труп Давіташвілі з вогнепальними пораненнями виявили у закинутій криниці на території Київської області. В прокуратуре підкреслили, що оперативно-розшукові заходи дозволили правоохоронцям встановити осіб, які за матеріальну винагороду, вчиняли дії, спрямовані на приховання тіла грузинського бізнесмена, а також знищення речових доказів.

Цих чоловіків - мешканців Київщини, було затримано та повідомлено про підозру у пособництві в умисному вбивстві. У вівторок, 3 грудня 2019 року Шевченківський районний суд Києва обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

В прокуратурі додали, що наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вбивства Ніколоза Давіташвілі триває.

"Вживаються заходи, спрямовані на встановлення інших осіб, причетних до злочину, а також мотиви та обставини його вчинення", - резюмували в відомстві.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин