01.03.2021
Війна за 100-мільйонний спадок харківського бізнесмена Гайшука: на чиєму боці правда?

17 квітня 2020 року в Харкові раптово помер 54-річний підприємець Леонід Гайшук, смерть якого відкрила справжню війну за багатомільйонний спадок бізнесмена.

В епіцентрі цього протистояння - гроші, корпоративні права цілої низки підприємств, понад 25 тис. м2 нерухомості та значна кількість коштовного обладнання. Свої претензії на спадок Гайшука заявили його колишня дружина Ірина Полуектова (що у шлюбі з бізнесменом народила йому доньку) та Олена Байбекова, від стосунків із якою в харківського підприємця з'явилося двоє синів.

Домовитися мирним шляхом щодо розподілу спадщини вдовам Гайшука не вдалося. Наразі їх суперечка призвела до цілої низки судових та кримінальних справ, а також фактичного здійснення силового захоплення перлини бізнес-імперії померлого підприємця - заводу "Алексвуд", що розташований у Новобаварському районі Харкова. Яку роль у процесі спроб перерозподілу "спадка Гайшука" зіграли місцеві та столичні правоохоронці, колишні силовики та представники криміналітету, а також зрештою - хто в цій історії справжній рейдер, дивіться у сюжеті Dетектив-Info.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин