01.03.2021
Війна за 100-мільйонний спадок харківського бізнесмена Гайшука: на чиєму боці правда?

17 квітня 2020 року в Харкові раптово помер 54-річний підприємець Леонід Гайшук, смерть якого відкрила справжню війну за багатомільйонний спадок бізнесмена.

В епіцентрі цього протистояння - гроші, корпоративні права цілої низки підприємств, понад 25 тис. м2 нерухомості та значна кількість коштовного обладнання. Свої претензії на спадок Гайшука заявили його колишня дружина Ірина Полуектова (що у шлюбі з бізнесменом народила йому доньку) та Олена Байбекова, від стосунків із якою в харківського підприємця з'явилося двоє синів.

Домовитися мирним шляхом щодо розподілу спадщини вдовам Гайшука не вдалося. Наразі їх суперечка призвела до цілої низки судових та кримінальних справ, а також фактичного здійснення силового захоплення перлини бізнес-імперії померлого підприємця - заводу "Алексвуд", що розташований у Новобаварському районі Харкова. Яку роль у процесі спроб перерозподілу "спадка Гайшука" зіграли місцеві та столичні правоохоронці, колишні силовики та представники криміналітету, а також зрештою - хто в цій історії справжній рейдер, дивіться у сюжеті Dетектив-Info.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин