23.11.2019
В Одесі затримали російського "злодія в законі" "Вітю Пана"

У п'ятницю, 22 листопада в Одесі співробітники Служби безпеки України затримали 61-річного громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина, відомого у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Вітя Пан". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Віктор Панюшин

За його інформацією, "коронованого" представника кримінального світу Панюшина "накрили" в приміщенні центру "Паспортний сервіс".

Цей уродженець Республіки Татарстан Російської Федерації має за плечима дев'ять судимостей та загалом відбув в місцях позбавлення волі більш як вчерть століття. Панюшин був "коронований" 19 вересня 2000 року та користується великим авторитетом у представників слов'янських злочинних угрупувань. Зокрема, йому приписували суттєвий вплив на злочинне середовище на території Курської, Орловської та Бєлгородської областей РФ.

Згідно із повідомленнями ЗМІ, з 2017 року "Вітя Пан" був оголошений у федеральний рошук.

На початку листопада поточного року Слідчий комітет Російської Федерації повідомив про порушення чергової кримінальної справи стосовно Панюшина за зайняття ним вищого статусу у злочинній ієрархії (ст.210.1 КК РФ). За версією правоохоронців, коронований представник кримінального світу виступав "дахом" підпільних розважальних закладів на кшталт казино.

Втім, затримати самого "Вітю Пана" російським правоохоронцям не вдалося - він зник з радарів слідчих, тож відносно "злодія в законі" заочно обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Невдовзі після цього "коронований" представник кримінального світу опинився в руках українських спецслужб.

гарячі новини Захист розшукуваного чеченця з "Вільного Кавказу" домагається скасування підозри в справі про київське вбивство алкогольного барона Грузії Давіташвілі 25.10.2020
Затриманими в Хмельницькому "вінницькими квартирниками" виявилися "політичні" гангстери з Великої Новосілки 21.10.2020
"Злодія в законі" Мамуку Оніані відпустили на волю 20.10.2020
У пограбуванні на 1 мільйон євро на території Греції звинувачують екс-керівника міліції Маріуполя та його сина 17.10.2020
Ширінька брюк допомогла екс-начальнику поліції Запорізької області скасувати "адмінку" за наслідками його п'яних пригод у Києві 11.10.2020
Архів новин