23.11.2019
В Одесі затримали російського "злодія в законі" "Вітю Пана"

У п'ятницю, 22 листопада в Одесі співробітники Служби безпеки України затримали 61-річного громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина, відомого у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Вітя Пан". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Віктор Панюшин

За його інформацією, "коронованого" представника кримінального світу Панюшина "накрили" в приміщенні центру "Паспортний сервіс".

Цей уродженець Республіки Татарстан Російської Федерації має за плечима дев'ять судимостей та загалом відбув в місцях позбавлення волі більш як вчерть століття. Панюшин був "коронований" 19 вересня 2000 року та користується великим авторитетом у представників слов'янських злочинних угрупувань. Зокрема, йому приписували суттєвий вплив на злочинне середовище на території Курської, Орловської та Бєлгородської областей РФ.

Згідно із повідомленнями ЗМІ, з 2017 року "Вітя Пан" був оголошений у федеральний рошук.

На початку листопада поточного року Слідчий комітет Російської Федерації повідомив про порушення чергової кримінальної справи стосовно Панюшина за зайняття ним вищого статусу у злочинній ієрархії (ст.210.1 КК РФ). За версією правоохоронців, коронований представник кримінального світу виступав "дахом" підпільних розважальних закладів на кшталт казино.

Втім, затримати самого "Вітю Пана" російським правоохоронцям не вдалося - він зник з радарів слідчих, тож відносно "злодія в законі" заочно обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Невдовзі після цього "коронований" представник кримінального світу опинився в руках українських спецслужб.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин