01.11.2020
У Житомирі затримали "злодія в законі" Реваза Катамадзе

(Реваз Катамадзе)

У п'ятницю, 30 жовтня 2020 року, працівники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України затримали 46-річного уродженця грузинського міста Зестафоні Реваза Катамадзе, який відомий у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Магало"/"Резо". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, позбавленого українського громадянства короля злочинного світу, якого до еліти криміналітету було долучено в 25-річному віці за сприяння Резо Бухнікошвілі ("Пецо"), "прихопили" за порушення міграційного законодавства.

Наразі за рішенням представників ДМСУ Катамадзе, за плечима якого судимість в Україні за скоєння розбійного нападу (ч.4 ст.187 КК України), доправлено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) в селі Мартинівське Миколаївської області.

З матеріалів судового реєстру випливає, що паспорт з тризубом достойника було анннульовано влітку 2020 року. 2 липня харківські "міграційники" скасували відповідне рішення УМВС України в Харківській області про набуття Ремазом Джондоєвичем громадянства України за територіальним походженням п'ятнадцятирічної давнини. Юридично факт постійного мешкання "Магало" на території нашої держави з січня 1990 по січень 1991 року тоді було встановлено за рішенням Дзержинського районного суду Харкова в 2005 році. Тоді Катамадзе зобов'язався відмовитися від громадянства Республіки Грузія, після чого його документували паспортом з тризубом.

Однак, як з'ясували працівники УСР Харківщини (останні буцімто відпрацьовували Реваза Джондоєвича на причетність до скоєного восени 2019 року злісного хуліганства), й понині "злодій в законі" не здав паспорт громадянина Грузії, через що - порушив власноруч підписану декларацію про відмову від громадянства цієї держави.

Тож з формулюванням "у зв'язку з невиконанням поданого зобов'язання про повернення паспорту громадянина Грузії до уповноважених органів цієї держави", його позбавили українського громадянства, мовляв Катамадзе протягом тривалого часу продовжував користуватися правами громадянина Грузії.

Король злочинного світу намагався оскаржити це рішення в Харківському окружному адмінсуді, однак невдало - 6 жовтня 2020 року служителі Феміди відмовили у задоволенні позову "Магало".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин