02.04.2021
У пропідозреного за антизлодійською статтею "Камо Московського" відшукалося африканське коріння

(Камо Єгіазаров)

У четвер, 1 квітня 2021 року, працівники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури та Офісу Генерального прокурора повідомили про підозру у розповсюдженні наркотиків (ч.2 ст.307 КК України) та встановленні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 58-річному громадянину Російської Федерації Камо Єгіазарову, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Голова НПУ Ігор Клименко.

За словами Клименка, врученню підозри передували здійснені у середу, 31 березня 2021 року, обшуки в Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), зокрема й в кімнаті, де мешкає "злодій в законі".

Єгіазарову закидають спробу вибудувати в центрі для нелегалів власне кримінальне царство шляхом встановлення та поширення тут злочинного, контролю над так званим "общаком" тощо.

Нагадаємо, що доправленню до ПТПІ "Камо Московського", який має за плечима понад 30 років "тюремного стажу" та був посвячений до еліти кримінального світу в далекому 1983 році, передувало його затримання на території України на початку 2020 року.

Відтоді тривають марні, передусім через "власні міркування" Єгіазарова, намагання вітчизняних та російських можновладців забезпечти здійснення реадмісії достойника до РФ. Під час чергового засідання з питання продовження строку тримання "Камо Московського" в Чернігівському центрі для нелегалів, до матеріалів його справи було додано копію виданого на його прізвище 19 жовтня 2020 року паспорта громадянина Республіки Гана № Н2657971, хоча й без особистого підпису у відповідній графі.

Втім, суд зауважив: копія паспорту африканської держави Єгіазарова не має доказового значення, оскільки не спростовує його можливої приналежності до громадянства Російської Федерації.

Більше того, сам факт існування оригіналу, а також законність видачі відповідного паспорту громадянина Республіки Гани у вітчизняному палаці правосуддя поставили під велике питання. Сам "Камо Московський" з цього приводу лише заявив, що оформленням цього документу опікувалася його дочка.

Втім, наразі історія несподіваної появи "африканського коріння" в поважного достойника відійшла на другий план через те, що у випадку доведення його провини за інкримінованими в Україні злочинами Камо Аршаковичу загрожує покарання у вигляді до 15 років позбавлення волі.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин