05.11.2019
Суд дозволив виїмку медкарт Хімікуса з трьох лікарень по справі Пашинського

Вячеслав Хімікус

Державне бюро розслідувань планує призначити судово-медичну експертизу для вирішення питань щодо ступіню отриманих громадянином Вячеславом Хімікусом ушкоджень внаслідок конфлікту та сутички із нині колишнім народним депутатом Верховної Ради Сергієм Пашинським 31 грудня 2016 року.

Як випливає з матеріалів судового реєстру, саме такою метою обгрунтовував серію клопотань до Печерського районного суду Києва слідчий першого слідчого відділу Другого управління організації досудових розслідувань ДБР Максим Кокоша, що були розглянуті наприкінці жовтня 2019 року.

Зокрема, слідчий вказував: в ході досудового розслідування справи за підозрою Пашинського "виникла необхідність у проведенні судово-медичних експертиз для вирішення питань про ступінь тяжкості отриманих тілесних ушкоджень, їх кількість, локалізацію, механізм отримання кожним з учасником конфлікту".

З урахуванням того, що проведення відповідних експертиз вимагає наявності медичної документації, Кокоша звернувся до суду з клопотанням щодо отримання дозволу на розкриття лікарської таємниці щодо Хімікуса.

Суддя Сергій Вовк дозволив слідчим ДБР вилучення (виїмку) картки стаціонарного хворого, рентген-знімків, їх опису, СКТ, КТ, МРТ та іншої медичної документації та додатків до неї, що стосується лікування Хімікуса, курс якого він проходив у Васильківській центральній районній лікарні, Київській міській клінічній лікарні №9 та "Інституті травматології та ортопедії НАМН України".

Раніше на сторінках Dетектив-Info були викладені невідомі подробиці справи колишнього нардепа Сергія Пашинського, який наразі утримується під арештом за підозрою в нанесенні Вячеславу Хімікусу тяжких тілесних ушкоджень (ч.1 ст.121 КК України).

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин