02.04.2021
Самогубство 20-річного військовослужбовця в зоні ООС знімали його товариші по службі

У ніч на 1 квітня 2021 року на території дислокації військової частини А 3085 в селі Золотий Колодязь Покровського району Донецької області скоїв самогубство 20-річний військовослужбовець Збройних сил України Олексій Саєнко, який поцілив собі в голову з автомата Калашникова. Про це повідомляє поінформоване Dетектив-Info.

Співрозмовник передав у розпорядження редакції фрагмент відеозапису, який було зроблено одним із товаришів по службі загиблого гранатометника Саєнка. На ньому військовослужбовець, знаходячись в бліндажі, бавиться з автоматом, який приставляє собі до горла.

Паралельно чутно голоси інших осіб, які "заоохочують" Саєнка натискати на гачок, декілька разів повторюючи йому: "Стріляй, н@#$й!". Після чого військовослужбовець пересмикнув затвор, запалив цигарку та зрештою - випустив чергу, зокрема, поціливши собі у голову.Усі обставини трагічної загибелі військовослужбовця наразі вивчаються в рамках зареєстрованої кримінальної справи за ч.1 ст.115 КК України з приміткою "самогубство".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин