30.10.2019
Під час аудита в АРМА виявили "внутрішню диверсію" та зникнення документації

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляє про зникнення десятків розпорядчих документів.

Як повідомляється на сайті установи, про зникнення наказів та низки інших документів, що стосуються управління арештованим майном, стало відомо 28 жовтня. В агентстві наголошують: через зникнення масиву документів підозрюють "внутрішню диверсію", спрямовану на зрив майбутнього аудиту.

"За вказаними фактами 29 жовтня було розпочато дисциплінарне провадження з усуненням від виконання службових обов'язків деяких працівників АРМА; стартувало службове розслідування", - вказано в повідомленні Нацагентства.

Тут налогосили, що у випаду, якщо факт втрати документів підтвердиться, то результати внутрішньої перевірки надалі передадуть до правоохоронних органів "для прийняття рішень в межах їхньої компетенції".

Втім наразі в АРМА підозрюють, що до зникнення документів можуть бути причетні особи, зацікавлені "у створенні штучних перешкод для роботи агентства та його дискредитації перед аудиторами".

Нагадаємо, що до 8 листопада 2019 року аудиторська компанія вже проводить зовнішній аудит діяльності АРМА, найближчим часом заплановане оцінювання результатів діяльності керівника агентства Антона Янчука та перевірка АРМА Рахунковою палатою.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) – це центральний орган виконавчої влади зі спецстатусом, що займається виявленням та розшуком активів, отриманих злочинним шляхом, а також управлінням активами, заарештованими чи конфіскованими у відповідних кримінальних провадженнях.

АРМА керує активами, заарештованими в корупційних кримінальних справах, до оголошення вироку суду. АРМА обирає керуючого заарештованими активами, який пропонує найбільш вигідні умови отримання прибутку від майна, частина отриманих коштів іде до держбюджету. Після оголошення вироку суду майно можуть конфіскувати на користь держави або повернути власнику.

З грудня 2016 року Головою Нацагентства рішенням уряду призначено Антона Янчука.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин