30.10.2019
Під час аудита в АРМА виявили "внутрішню диверсію" та зникнення документації

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляє про зникнення десятків розпорядчих документів.

Як повідомляється на сайті установи, про зникнення наказів та низки інших документів, що стосуються управління арештованим майном, стало відомо 28 жовтня. В агентстві наголошують: через зникнення масиву документів підозрюють "внутрішню диверсію", спрямовану на зрив майбутнього аудиту.

"За вказаними фактами 29 жовтня було розпочато дисциплінарне провадження з усуненням від виконання службових обов'язків деяких працівників АРМА; стартувало службове розслідування", - вказано в повідомленні Нацагентства.

Тут налогосили, що у випаду, якщо факт втрати документів підтвердиться, то результати внутрішньої перевірки надалі передадуть до правоохоронних органів "для прийняття рішень в межах їхньої компетенції".

Втім наразі в АРМА підозрюють, що до зникнення документів можуть бути причетні особи, зацікавлені "у створенні штучних перешкод для роботи агентства та його дискредитації перед аудиторами".

Нагадаємо, що до 8 листопада 2019 року аудиторська компанія вже проводить зовнішній аудит діяльності АРМА, найближчим часом заплановане оцінювання результатів діяльності керівника агентства Антона Янчука та перевірка АРМА Рахунковою палатою.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) – це центральний орган виконавчої влади зі спецстатусом, що займається виявленням та розшуком активів, отриманих злочинним шляхом, а також управлінням активами, заарештованими чи конфіскованими у відповідних кримінальних провадженнях.

АРМА керує активами, заарештованими в корупційних кримінальних справах, до оголошення вироку суду. АРМА обирає керуючого заарештованими активами, який пропонує найбільш вигідні умови отримання прибутку від майна, частина отриманих коштів іде до держбюджету. Після оголошення вироку суду майно можуть конфіскувати на користь держави або повернути власнику.

З грудня 2016 року Головою Нацагентства рішенням уряду призначено Антона Янчука.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин