01.11.2019
Під Аваковим захитався стілець? В регіони спущено доручення терміново систематизуваті всі гріхи "копів" та "азовців"

Регіональним управлінням Національної поліції України надійшло доручення сформувати довідки та надіслати списки переліку кримінальних проваджень, до скоєння яких причетні поліцейські, представники мілітаризованих, а також громадсько-політичних формувань, які вважаються близькими до діючого очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє джерело Dетектив-Info у правоохоронних органах.

Зокрема, не пізніше 10 години ранку суботи, 2 листопада начебто "для підготовки доповіді керівництву" Національної поліції України на місцях доручено здійснити ревізію та виокремити всі справи щодо злочинів вчинених протягом останніх п'яти років співробітниками поліції та військовослужбовцями із зазначеннями прийнятих рішень по цим провадженням. Аналогічні довідки в Києві очікують й щодо злочинів, скоєних з 2014 по 2019 роки добровольцями полку "Азов", а також членів політичної партії й громадської організації "Національний корпус". "Патронат" цими структурами ЗМІ приписують саме Авакову.

Нагадаємо, що 25 вересня уряд прийняв відставку голови Національної поліції Сергія Князєва. На його місце було призначено генерала третього рангу Ігоря Клименка.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин