01.11.2019
Під Аваковим захитався стілець? В регіони спущено доручення терміново систематизуваті всі гріхи "копів" та "азовців"

Регіональним управлінням Національної поліції України надійшло доручення сформувати довідки та надіслати списки переліку кримінальних проваджень, до скоєння яких причетні поліцейські, представники мілітаризованих, а також громадсько-політичних формувань, які вважаються близькими до діючого очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомляє джерело Dетектив-Info у правоохоронних органах.

Зокрема, не пізніше 10 години ранку суботи, 2 листопада начебто "для підготовки доповіді керівництву" Національної поліції України на місцях доручено здійснити ревізію та виокремити всі справи щодо злочинів вчинених протягом останніх п'яти років співробітниками поліції та військовослужбовцями із зазначеннями прийнятих рішень по цим провадженням. Аналогічні довідки в Києві очікують й щодо злочинів, скоєних з 2014 по 2019 роки добровольцями полку "Азов", а також членів політичної партії й громадської організації "Національний корпус". "Патронат" цими структурами ЗМІ приписують саме Авакову.

Нагадаємо, що 25 вересня уряд прийняв відставку голови Національної поліції Сергія Князєва. На його місце було призначено генерала третього рангу Ігоря Клименка.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин