04.08.2020
Об'єднаний Конгрес азербайджанців України оголосив "Еміля Варшавського" та ще одного учасника різанини в "Трьох баранчиках" Одеси своїми волонтерами

Приморський районний суд Одеси обрав запобіжні заходи ще двом учасникам сутички етнічних угруповань на Французькому бульварі в місті Одеса, яка відбулася 16 червня 2020 року на терасі ресторану "Три баранчика". Відповідні відомості розміщені в матеріалах судового реєстру.

Згідно із судовими реєстрами, 10 та 28 липня 2020 року відповідно слідчий суддя Дмитро Осіік відмовив у задоволенні клопотання про взяття під варту та ухвалив застосувати домашні арешти щодо двох громадян Азербайджану. Зокрема, 29-річного Елміна Рустамова служитель Феміди зобов'язав протягом наступних двох місяців не відлучатися з місця проживання.

(Елмін Рустамов)

Що ж стосується 50-річного кримінального авторитета Еміля Халілова на прізвисько "Еміль Варшавський", то йому "прописали" нічний домашній арешт.

Раніше Dетектив-Info писав, що саме Халілов безпосередньо керував діями своїх співвітчизників в "Трьох баранчиках" під час з'ясування ними стосунків з представниками прибувшого до Одеси іншого азербайджанського угруповання.

(Еміль Халілов)

Про вагомість та вплив цього уродженця міста Баку свідчить його статус - "Еміля Варшавського" українські силовики вважають "положенцем" від так званого "злодія в законі" Надира Саліфова на прізвисько "Гулі". Влітку 2018 року Халілова екстрадували з забороною в'їзду на територію нашої держави строком на п'ять років, однак згодом той повернувся та в судовому порядку оскаржив це рішення.

Одеське видання "Думская" повідомляло про затримання Халілова за мотивами його участі в бійні на терасі "Трьох баранчиків" 28 липня 2020 року.

З матеріалів судового реєстру випливає: Халілова було затримано на підставі ухвали слідчого судді. Висунуту йому підозру (за ч.2 ст.296 КК України) "положенець" від "Гулі" назвав необґрунтованою. Додатково на захист "Еміля Варшавського" та Рустамова виступила ГО "Одеська обласна організація Об'єднаного Конгресу азербайджанців України". Тут склали щодо достойників позитивні характеристики, зауваживши - обидва чоловіки займаються волонтерською діяльністю.

Детально з підґрунтям та всіма учасниками інциденту на Французькому бульварі в ресторані "Три баранчики" можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Ягнята по-бакинськи".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин