24.04.2020
"Масок нема. Труси є?!". Протеже Луценка в ГПУ ділиться рецептами боротьби з COVID-19 в домашніх умовах

Колишній начальник Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Генеральної прокуратури України Вячеслав Свірець, який обіймав цю посаду за часів керівництва ГПУ Юрія Луценка, а наразі виступає у якості виконавчого директора Експертного центру з прав людини, в період оголошеного карантину, спричиненого пандемією коронавірусу COVID-19, активно підключився до боротьби з недугою.

Зокрема, на власній сторінці в Facebook Свірець розповідає про передані ним та його побратимами засоби захисту в так установи закритого типу, тобто "тим, хто не може сидіти вдома".

Втім, як виявилося, окрім стандартних заходів протидії розповсюдженню коронавірусу у вільний час Свірець пропагує й нестандартні кроки задля недопущення зараженню українців недугою.

У серії відео з Вячеславом Володимировичем у головній ролі, які опинилися в розпорядженні Dетектив-Info, колишній працівник Генпрокуратури, стрімкий зліт кар'єри якого на Різницькій недоброзичливці пояснювали родинними зв'язками Свірця із дружиною нині екс-генпрокурора Юрія Луценка, суржиком ділиться власними лайфхаками по боротьбі з COVID-19.

"Паніка, ходять слухи, що масок нема, всього іншого нема, но!.. Як казав Карлсон: "Спокойно, малыши! Мы что-нибудь придумаем". Масок нема, труси є?!, - питає у глядачів Свірець та показує на камеру спідню білизну. - Достаем из шкафа трусики, желательно чистые, и путем нехитрых манипуляций делаем вот так. Р-р-раз! И... Нащупываем, делаем два. Спокойно, двухслойная защита. Вот вам, пожалуйста. А ще від вас будуть тікати, коли ви в такій масці вийдете".

У другій серії "хоум-відео" колишній керівник Департаменту ГПУ показує, яким чином він "лікується" під час самоізоляції з чаркою якогось напою.

"Що я вам що хочу сказати... Шанси то у нас є пережить всю цю фігню, звичайно, сидячи по гаражах, по балконах. Самоізоляція... Але то вже буде наступна стадія алкоголізма. Лікуємося", - зазначає Свірець. Трохи згодом він додав: вдячні глядачі відеоуроків від колишнього прокурора вказали йому, що він вживає алкоголь "з дуже модної посуди. як граф Воронцов".

"Так а що?! Ну посудить самі: ми раніше що хотіли до літа - підкачатися, підзасмагнути, щоб такі на пляж вийти. А зараз що? Хоча б дожити до літа. Будемо живі", - резюмує Вячеслав Свірець.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин