01.02.2022
"Короля конфіскату" Рустама Джамбулатова позбавили українського громадянства

(Рустам Джамбулатов)

Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у місті Києва та Київській області скасувало датоване вереснем 2014 року рішення про оформлення набуття громадянства України за територіальним походженням 37-річним авторитетним бізнесменом чеченського походження Рустамом Джамбулатовим, якого журналісти охрестили "королем конфіскату". Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, відповідний припис з одночасним визнанням недійсним паспорту з тризубом Рустама Адамовича у формі ID-картки, можновладці винесли 14 грудня 2021 року.

Цьому передувало включення достойника з коректними персональними даними до переліку так званих кримінальних елементів, відносно яких в Україні запроваджено санкції.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, навесні 2021 року під №642 в цьому переліку фігурував Рустам Джамбулатов, але з невірною датою народження - його молодшого брата Руслана. На тлі скандалу, який здійнявся навколо помилок у санкційному списку, в подальшому їх виправили.

Нагадаємо, що влітку 2020 року "король конфіскату" опинився в епіцентрі гучних київських розбірок з ще одним авторитетним чеченцем - Імраном Ісаєвим. Спочатку суперечка достойників призвела до побиття та "віджиму" Mercedes-Benz G-класу Джамбулатова. Надалі конфлікт волелюбних синів Кавказу продовжився в ресторані "Сорбонна" в самісінькому центрі української столиці (детально про це - в матеріалі Dетектив-Info "Дебати чеченців на "Олімпійському").

Зрештою, суперечку поважних чеченців розв'язало слово старійшин в Дубаї, а обидва вони (як Джамбулатов, так і Ісаєв) - потрапили до санкційного списку РНБО.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин