18.10.2019
Конфлікт навколо Харківського коксохіму: поліція провела обшук у Кузяри

У п'ятницю, 18 жовтня співробітники Національної поліції здійснили обшук в приміщенні по вулиці Івана Мазепи, 11-а в Києві, де зареєстрований бізнесмен Сергій Кузяра. Про це повідомляє джерело Dетектив-Info в правоохоронних органах.

За його інформацією, слідчі дії відбувалися в рамках провадження, що було зареєстровано 2 жовтня щодо можливого привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великому розмірі (ч.5 ст.191 КК України), та стосуються скандалу на ПрАТ "Харківський коксовий завод".

Зокрема, 27 вересня на територію цього підприємства зайшли представники нового власника.
Підставою для цього стали нотаріальні документи щодо передачі цілісного майнового комплексу заводу на користь "Сбербанка", та подальша передача вилученого майна в управління торговому дому "Новомет". Такі дії колишні власники Харківського коксохіму назвали рейдерським захопленням, участь у якому бере, зокрема Сергій Кузяра.

Сам бізнесмен в інтерв'ю ЗМІ вказував: майно заводу було переоформлено на "Сбербанк" через невиконання коксохімом боргових зобов'язань у розмірі близько 100 млн грн.

гарячі новини Столичний ІТТ Нацполіції "переїхав" з Подолу на лівий берег 29.09.2020
У колонії РФ помер злодій в законі "Каха Гальський", якого 6 років тому намагалися вбити в Одесі 24.09.2020
Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Архів новин