06.11.2020
Кавказька різанина в центрі Києва: вбитий "кухар" виявився "барсеточником", а його чеченський кривдник - володарем трьох паспортів

Шевченківський районний суд Києва задовольнив клопотання про взяття під варту без визначення застави 39-річного громадянина Республіки Казахстан, чеченця Нажмудіна Газієва, якого підозрюють у скоєнні вбивстві (ч.1 ст.115 КК України) чоловіка на терасі біля київського ресторану "Захаді, Дарагой". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується матеріалами судового реєстру.

Йдеться про скандальну історію різанини в центрі Києва, яка відбулася 26 жовтня 2020 року біля ресторану грузинської кухні "Захаді, Дарагой" по вулиці Златоустівській. Окремі ЗМІ тоді повідомляли, що у закладі спалахнула сварка між чоловіками. Одним із учасників суперечки буцімто виявився 31-річний кухар ресторану, якому Газієв наніс кілька ножових поранень, внаслідок чого чоловік помер.

Втім, як зазначає поінформоване джерело Dетектив-Info, загиблий достойник насправді мав доволі опосередковане відношення до гастрономії. А переважно спеціалізувався на скоєнні крадіжок особистих речей у відвідувачів закладу, на чому й "погорів".

"26 жовтня події в "Захаді, Дарагой" розгорталися наступним чином. У ресторані відпочивали двоє чеченців - Газієв та його приятель, коли в якусь мить вони побачили: цей "кухар" потягнув у них "барсетку". Фактично, його упіймали за руку, після чого розпочалося з'ясування стосунків. У його процесі чеченці та крадій-грузин влаштували запеклий двобій на ножах, де обидві сторони отримали поранення, а "кухар" зрештою помер. З парочки його кривдників наразі затримано тільки Газієва, іншого достойника досі шукають", - резюмує наш співрозмовник.

Як би там не було, але наразі Нажмудін Газієв оскаржує рішення про його поміщення під варту в апеляційній інстанції. Надаючи свідчення суду чоловік зазначав, що не має за плечима судимостей, хоча інформацію протилежного характеру раніше оприлюднювали журналісти видання RISE Moldova.

У квітні 2018 року Газієв та інші достойники тоді стали героями розслідування "Республика Ивана", що було присвячено корупційній схемі видачі можновладцями Молдови підробних документів особам, які мають проблеми з законом.

(Документи, якими користувався Нажмудін Газієв)

Медійники оприлюднили фотокартки одразу трьох паспортів, власником яких начебто виявився волелюбний син Кавказу. Вони були виписані на громадянина Казахстану Нажмудіна Газієва, громадянина Молдови Василя Богданова та росіянина Аслана Ісаакова відповідно.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин