19.10.2019
Екс-керманич ГПУ Луценко проводить час в Лондоні "за навчанням" у галереії мадам Тюссо

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко, який 30 вересня відбув з України до Великобританії начебто задля "підтягування" власних знань англійської мови у той час, коли в Національному антикорупційному бюро зареєстроване кримінальне провадження щодо можливого зловживання службовим становищем з його боку (за ч.1 ст.364 КК України), схоже дарма не гаїть час на Туманному Альбіоні.

Зокрема, 19 жовтня в розпорядження Dектетив-Info надійшло відео, де зображений Луценко на одній із вулиць Лондона. На ньому Юрія Віталійовича вітає його колишній підлеглий із системи Генпрокуратури. Сам Луценко, якого оператор зйомки застав зненацька під час вуличного променаду, переконує - у Великобританії займається навчанням.

Можливо, ці курси вдосконалення англійської мови екс-генпрокурором включають до себе також і екскурсії. Зокрема, 15 жовтня прес-секретар Луценка - Лариса Сарган, у своєму twitter опублікувала фотографію, де її шеф у лондонському музеї мадам Тюссо позує на фоні експоната фігури президента США Дональда Трампа.

На колишньому генпрокуророві в цей час були одягнуті ті самі рубашка та куртка, як і на аматорській зйомці колишнього підлеглого Луценка, зробленій на вулиці.

гарячі новини На причетність до замаху на Сала перевіряють дії екс-правоохоронця та нотаріуса з Харкова 18.02.2020
У столичному ТРЦ затримали запорізького "авторитета" "Анісіма" 16.02.2020
Вбивство пластичного хірурга в Києві: затриманим киргизам загрожує довічне ув'язнення 15.02.2020
Через порушення права на захист злодій в законі "Лаша Сван" достроково вийшов з ПТПІ, але знову був затриманий 14.02.2020
Втікачем, якого зі стріляниною затримали біля мосту "Метро" в Києві, виявився крадій із броварського "Новусу" 13.02.2020
Архів новин