19.10.2019
Екс-керманич ГПУ Луценко проводить час в Лондоні "за навчанням" у галереії мадам Тюссо

Колишній генеральний прокурор Юрій Луценко, який 30 вересня відбув з України до Великобританії начебто задля "підтягування" власних знань англійської мови у той час, коли в Національному антикорупційному бюро зареєстроване кримінальне провадження щодо можливого зловживання службовим становищем з його боку (за ч.1 ст.364 КК України), схоже дарма не гаїть час на Туманному Альбіоні.

Зокрема, 19 жовтня в розпорядження Dектетив-Info надійшло відео, де зображений Луценко на одній із вулиць Лондона. На ньому Юрія Віталійовича вітає його колишній підлеглий із системи Генпрокуратури. Сам Луценко, якого оператор зйомки застав зненацька під час вуличного променаду, переконує - у Великобританії займається навчанням.

Можливо, ці курси вдосконалення англійської мови екс-генпрокурором включають до себе також і екскурсії. Зокрема, 15 жовтня прес-секретар Луценка - Лариса Сарган, у своєму twitter опублікувала фотографію, де її шеф у лондонському музеї мадам Тюссо позує на фоні експоната фігури президента США Дональда Трампа.

На колишньому генпрокуророві в цей час були одягнуті ті самі рубашка та куртка, як і на аматорській зйомці колишнього підлеглого Луценка, зробленій на вулиці.

гарячі новини Через "юридичний спам" "злодій в законі" "Лаша Сван" втер носа правоохоронцям та вийшов на волю 03.04.2020
Dетектив-Info публікує фото з місця загибелі бізнесмена Федіра Шпига 31.03.2020
Карантин не перешкода: в Одесі затримали "злодія в законі" "Авто Копала" 31.03.2020
Згадки про "продану справу" російського "злодія в законі" Панюшина підчистили з ЄРСР 31.03.2020
"Чорні нотаріуси", "перевертні в погонах" та квартира "Солохи": як діяла банда, що за три роки "віджала" сотні автівок з штрафмайданчиків 30.03.2020
Архів новин