25.03.2021
Dетектив-Info публікує нове відео розбійного нападу на пункт прийому металобрухту на Донеччині

На світанку вівторка, 23 березня 2021 року, невідомий чоловік в масці пограбував пункт прийому металобрухту в місі Слов'янськ Донецької області та з автоматичної зброї поранив людину у ногу. Як зазначається на сайті обласного главку, на розшук злочинця було піднято весь особовий склад місцевої поліції та задіяно спеціальну поліцейську операцію.

"Розгорнуто оперативний штаб, до якого входять працівники управління карного розшуку та слідчого управління поліції Донеччини. Для розкриття злочину задіяно всі наявні сили та ресурси", - резюмується в повідомленні.

Як випливає з оприлюдненого в мережі відеозапису інциденту, зухвалий злочинець з автоматом Калашникова (його дії розглядають крізь призму ч.3 ст.187 КК України) увійшов до вагончику, де знаходилися працівники пункту прийому металобрухту, та погрожючи їм вбивством вимагав видати йому готівкові гроші та телефони.

Біля виходу, зіткнувшись з іншими співробітниками пункту, які під'їхали на автомобілі, він здійснив ще один постріл та поранив чоловіка.

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин