25.03.2021
Dетектив-Info публікує нове відео розбійного нападу на пункт прийому металобрухту на Донеччині

На світанку вівторка, 23 березня 2021 року, невідомий чоловік в масці пограбував пункт прийому металобрухту в місі Слов'янськ Донецької області та з автоматичної зброї поранив людину у ногу. Як зазначається на сайті обласного главку, на розшук злочинця було піднято весь особовий склад місцевої поліції та задіяно спеціальну поліцейську операцію.

"Розгорнуто оперативний штаб, до якого входять працівники управління карного розшуку та слідчого управління поліції Донеччини. Для розкриття злочину задіяно всі наявні сили та ресурси", - резюмується в повідомленні.

Як випливає з оприлюдненого в мережі відеозапису інциденту, зухвалий злочинець з автоматом Калашникова (його дії розглядають крізь призму ч.3 ст.187 КК України) увійшов до вагончику, де знаходилися працівники пункту прийому металобрухту, та погрожючи їм вбивством вимагав видати йому готівкові гроші та телефони.

Біля виходу, зіткнувшись з іншими співробітниками пункту, які під'їхали на автомобілі, він здійснив ще один постріл та поранив чоловіка.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин