25.03.2021
Dетектив-Info публікує нове відео розбійного нападу на пункт прийому металобрухту на Донеччині

На світанку вівторка, 23 березня 2021 року, невідомий чоловік в масці пограбував пункт прийому металобрухту в місі Слов'янськ Донецької області та з автоматичної зброї поранив людину у ногу. Як зазначається на сайті обласного главку, на розшук злочинця було піднято весь особовий склад місцевої поліції та задіяно спеціальну поліцейську операцію.

"Розгорнуто оперативний штаб, до якого входять працівники управління карного розшуку та слідчого управління поліції Донеччини. Для розкриття злочину задіяно всі наявні сили та ресурси", - резюмується в повідомленні.

Як випливає з оприлюдненого в мережі відеозапису інциденту, зухвалий злочинець з автоматом Калашникова (його дії розглядають крізь призму ч.3 ст.187 КК України) увійшов до вагончику, де знаходилися працівники пункту прийому металобрухту, та погрожючи їм вбивством вимагав видати йому готівкові гроші та телефони.

Біля виходу, зіткнувшись з іншими співробітниками пункту, які під'їхали на автомобілі, він здійснив ще один постріл та поранив чоловіка.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин