05.11.2019
Держобвинувач у справі "діамантових прокурорів" не склав тести під час переатестації

Прокурор другого відділу процесуального керівництва управління наглядової діяльності Генеральної інспекції ГПУ, радник юстиції Олександр Проскурніков залишає роботу в системі Генеральної прокуратури.

Олександр Проскурніков (праворуч), джерело фото: "Цензор"

Відповідна декларація Проскурнікова напередодні звільнення була викладена ним вранці 5 листопада.

Проскурніков виступав державним обвинувачем у так званій справі "діамантових прокурорів" щодо вирогідного отримання неправомірної вигоди (ч.4 ст.368 КК України) в розмірі 150 тис дол колишніми першим заступников начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимиром Шапакіним та екс-заступником прокурора Київської області Олександром Корнійцем. Наразі це провадження скероване з Голосіївського районного суду Києва до Вищого антикорупційного суду.

Окрім того Проскурніков підтримував ще одне обвинувачення відносно Корнійця. У Деснянському районному суді столиці слухається по суті так звана "мусорна справа", де екс-заступнику прокурора Київської області інкримінується вимагання разом із його сестрою Ларисою Прокопенко грошей у їх колишнього компаньона по бізнесу Олега Чайковського.

За інформацією від поінформованих джерел Dетектив-Info, причини звільнення Олександра Проскурнікова полягають в тому, що йому не вдалося успішно скласти перший етап обов'язкової переатестації, яку наразі проходять співробітники центрального апарату ГПУ. Зокрема, на іспиті у формі анонімного тестування на знання та вміння у застосуванні закону і відповідності здійснювати повноваження прокурора він набрав 67 залікових балів у той час, коли прохідний поріг складає 70 пунктів.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин