У понеділок, 21 жовтня, слідчі ДБР здійснюють обшуки у приміщенні столичного управління стратегічних розслідувань Національної поліції на вулиці Антоновича в Києві. Про це повідомляє джерело Dетектив-Info у правоохоронних органах.
За словами інсайдера, претензії Держбюро та співробітників внутрішньої безпеки Нацполіції виникли щодо декількох працівників УСР, яким вже сьогодні було вручено повідомлення про підозри. Тривають оперативно-слідчі дії, направлені на виявлення та вилучення доказів по справі.
Зокрема, полційськими з Управління стратегічних розробок інкримінується вимагання грошей (ст.189 КК України) у одного із фігурантів кримінального провадження, розслідуванням якого опікувалося Управління стратегічних розробок.
"Цю особу притягали до відповідальності по одній із справ, та почувши про вимагання грошей вона написала завяву про злочин", - резюмувало джерело.