21.10.2019
ДБРівці завітали з обшуком до співробітників столичного УСР Нацполіції

У понеділок, 21 жовтня, слідчі ДБР здійснюють обшуки у приміщенні столичного управління стратегічних розслідувань Національної поліції на вулиці Антоновича в Києві. Про це повідомляє джерело Dетектив-Info у правоохоронних органах.

За словами інсайдера, претензії Держбюро та співробітників внутрішньої безпеки Нацполіції виникли щодо декількох працівників УСР, яким вже сьогодні було вручено повідомлення про підозри. Тривають оперативно-слідчі дії, направлені на виявлення та вилучення доказів по справі.

Зокрема, полційськими з Управління стратегічних розробок інкримінується вимагання грошей (ст.189 КК України) у одного із фігурантів кримінального провадження, розслідуванням якого опікувалося Управління стратегічних розробок.

"Цю особу притягали до відповідальності по одній із справ, та почувши про вимагання грошей вона написала завяву про злочин", - резюмувало джерело.

гарячі новини Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Серед нових затриманих у справі "транснаціонального ОЗУ", учасникам якого закидають викрадення київського бізнесмена, виявився ще один обвинувачений з "банди Княжичів" 16.12.2020
Архів новин