18.06.2020
Злодію в законі "Кобі Руставському" приписали коротати ночі в квартирі дружини директора ДП "Укрінтернерго"

Столичні апартаменти в престижному ЖК "Престиж-Холл", де призначено відбуття нічного домашнього арешту для 46-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, який відомий у статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський" та екстрадиції якого за звинуваченнями у відмиванні коштів і організації вбивства іншого короля злочинного світу Володимира Джанашія ("Ладо") домагається Королівство Іспанія, належить дружині директора ДП "Укрінтеренерго" Тетяні Андрієнко. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Мова йде про трикімнатну квартиру загальною площею в 123,8 м2 по вулиці Анрі Барбюса в Печерському районі Києва у самісінькому центрі української столиці.

Саме за цією адресою ухвалою Київського апеляційного суду раніше було призначено відбуття цілодобового домашнього арешту для "Коби Руставського" після його звільнення з-під варти, про ще раніше писав Dетектив-Info.

(Коба Шемазашвілі)

Згідно відомостям реєстру речових прав на нерухомість, право власності на відповідну елітну нерухомость Тетяна Андрієнко набула в листопаді 2015 року на підставі договору дарування квартири. Її чоловік сумлінно вказує в своїх деклараціях наявність відповідних "квадратів". Вартість помешкання на момент набуття права власності квартирою він оцінив у суму в 562,1 тис. грн.

Сам Василь Андрієнко був призначений на посаду очільника Державного підприємства зовнішньоекономічної діяльності "Укрінтеренерго", що належить до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, в грудні 2014 року.

(Василь Андрієнко)

З того часу посадовець, який понад чверті століття перебуває на керівних посадах в органах державної влади, нажив чимало коштовного майна. З його звітів випливає, що з моменту запровадженя електронного декларування Андрієнко разом з дружиною стали власниками будинку та кількох земельних ділянок на території Черкаської області, а також паркомісця та двох квартир у новобудовах Києва. В одній з них суд призначив відбуття нічного домашнього арешту для Коби Шемазашвілі.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин