18.10.2021
Злодію в законі "Армену Знам'янському" додали "профільну" статтю

(Армен Хачатрян)

44-річному уродженцю Знам'янки Армену Хачатряну, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський", до раніше інкримінованих звитяг в частині створення організованого злочинного угруповання (ч.1 ст.255 КК України), додали новий епізод підозри про встановлення/поширення злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України). Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, кримінальному генералу, який від травня поточного року оголошений в розшук по справі щодо функціонування під його проводом в стінах Кропивницького СІЗО"тюремного ОЗУ", та може переховуватися на території Угорщини (про що раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info), 27 серпня 2021 року повідомили про зміну висунутої підозри.

Відповідні процесуальні документи щодо посилення підозри достойнику, до якої додали кваліфікацію його дій за нормами "антизлодійського закону", правоохоронці вручили синові Хачатряна.

У тексті нової підозри викладені окремі епізоди кримінальної біографії "Армена Хохла" та навіть згадується епізод про вбивство під час "розбірок" його брата в липні 2002 року.

Щодо інших звитяг, то Армену Ельбертовичу закидають, що від середини 2000-х років він очолив, а згодом вивів на міжнаціональний рівень створене на території Знам'янського району Кіровоградської області угруповання. Після чого - 12 травня 2011 року в приміщенні московського ресторану "Каретний двір" достойника було посвячено до еліти кримінального світу таким корифеєм, як Аслан Усоян на прізвисько "Дід Хасан".

Правоохоронці вважають, що перебуваючи в статусі "злодія в законі" Хачатрян з 2015 по травень 2021 року "активно проводив зустрічі з кримінальними елементами Києва, Одеси, Миколаєва, Дніпра, зустрічаючись з організаторами злочинних груп "гастролерів", що прибували з інших регіонів для вчинення злочинів на території Кіровоградської області". А окрім цього - з метою поширення свого впливу вибудував ієрархію з цілої низки "смотрящих" за населеними пунктами та місцями позбавлення волі на території регіону.

З матеріалів суду випливає - постановою слідчого від 10 червня 2021 року Хачатряна, який за версією силовиків може переховуватися в угорському місті Дебрецен, оголошено в міжнародний розшук.

30 вересня 2021 року слідчий суддя Ленінського районного суду міста Кіровограда Олена Лук'янова задовольнила клопотання правоохоронців щодо заочного арешту кримінального генерала.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин