18.10.2021
Злодію в законі "Армену Знам'янському" додали "профільну" статтю

(Армен Хачатрян)

44-річному уродженцю Знам'янки Армену Хачатряну, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський", до раніше інкримінованих звитяг в частині створення організованого злочинного угруповання (ч.1 ст.255 КК України), додали новий епізод підозри про встановлення/поширення злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України). Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, кримінальному генералу, який від травня поточного року оголошений в розшук по справі щодо функціонування під його проводом в стінах Кропивницького СІЗО"тюремного ОЗУ", та може переховуватися на території Угорщини (про що раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info), 27 серпня 2021 року повідомили про зміну висунутої підозри.

Відповідні процесуальні документи щодо посилення підозри достойнику, до якої додали кваліфікацію його дій за нормами "антизлодійського закону", правоохоронці вручили синові Хачатряна.

У тексті нової підозри викладені окремі епізоди кримінальної біографії "Армена Хохла" та навіть згадується епізод про вбивство під час "розбірок" його брата в липні 2002 року.

Щодо інших звитяг, то Армену Ельбертовичу закидають, що від середини 2000-х років він очолив, а згодом вивів на міжнаціональний рівень створене на території Знам'янського району Кіровоградської області угруповання. Після чого - 12 травня 2011 року в приміщенні московського ресторану "Каретний двір" достойника було посвячено до еліти кримінального світу таким корифеєм, як Аслан Усоян на прізвисько "Дід Хасан".

Правоохоронці вважають, що перебуваючи в статусі "злодія в законі" Хачатрян з 2015 по травень 2021 року "активно проводив зустрічі з кримінальними елементами Києва, Одеси, Миколаєва, Дніпра, зустрічаючись з організаторами злочинних груп "гастролерів", що прибували з інших регіонів для вчинення злочинів на території Кіровоградської області". А окрім цього - з метою поширення свого впливу вибудував ієрархію з цілої низки "смотрящих" за населеними пунктами та місцями позбавлення волі на території регіону.

З матеріалів суду випливає - постановою слідчого від 10 червня 2021 року Хачатряна, який за версією силовиків може переховуватися в угорському місті Дебрецен, оголошено в міжнародний розшук.

30 вересня 2021 року слідчий суддя Ленінського районного суду міста Кіровограда Олена Лук'янова задовольнила клопотання правоохоронців щодо заочного арешту кримінального генерала.

гарячі новини У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського" 02.12.2021
Санкції РНБО оскаржили ще двоє злодіїв в законі, яких навесні затримали (і відпустили) на Львівщині 01.12.2021
Чотири кулі під будівлею суду в Києві "зловив" достойник з оточення видвореного авторитета "Вато Кіпіані" 16.11.2021
Кордони ЄС залишаються на замку для злодія в законі "Умки" 12.11.2021
Суд відмовив у триманні "смотрящего" за Закарпаттям - підсанкційного "Діда" в депцентрі Миколаївщини 12.11.2021
Архів новин