18.05.2021
Злодію в законі "Армену Хохлу" висунули підозру в створенні "тюремного ОЗУ"

(Армен Хачатрян)

У понеділок, 17 травня 2021 року, слідчі СУ ГУНП України в Кіровоградській області за оперативного супроводу регіонального Управління стратегічних розслідувань та процесуального керівництва обласної прокуратури здійснили вручення повідомлення про підозру в створенні організованої злочинної організації (ч.1 ст.255 КК України) 43-річному Армену Хачатряну, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол". Про це звітують ДСР Нацполіції та Кіровоградська обласна прокуратура.

Згідно версії слідства ОЗУ на чолі з кримінальним генералом (в травні 2011 року "Армена Хохла" до еліти кримінального світу було посвячено Асланом Усояном на прізвисько "Дід Хасан"), інкримінується скоєння низки злочинів на території Кропивницького СІЗО. Йдеться про вимагання коштів в утриманців установи, примушування їх до участі в азартних іграх, вибивання неіснучих боргів та підбурювання до порушення правил перебування.

Правоохоронці вважають, що в ієрархії створеного Хачатряном угруповання його спільниками/помічниками виступало четверо осіб, троє з яких є утриманцями Кропивницького СІЗО. Матеріали судового реєстру дозволяють припустити, що йдеться про поважних у певних колах достойників з родинними зв'язками.

Зокрема, найближчим поплічником "Армена Хохла" на волі буцімто міг виступати 56-річний Андранік Мартиросян на прізвисько "Андо", а за ґратами "злодійські поняття" впроваджував 31-річний син "Андо" - ще один кримінальний авторитет, так званий "смотрящий" за Кропивницьким СІЗО Арсен Мартиросян на прізвисько "Арсен".

(Андранік та Арсен Мартиросяни)

Нагадаємо, що саме обвинуваченому у вбивстві Мартиросяну-молодшому, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, випало стати одним із головних героїв скандальних подій зразка грудня 2019 року в СІЗО №14 Кропивницького. Тоді на території установи трапилися заворушення та для врегулювання ситуації в СІЗО була направлена група швидкого реагування.

Своєрідним відлунням цих подій у подальшому стала кримінальна справа відносно "наглядача" за слідчим ізолятором у вимаганні грошових коштів серед ув'язнених за так званими непопулярними статтями, а також інших звитяг. У присвячених розслідуванню відповідного провадження ухвалах суду вказано: правоохоронці вважали очільниками "тюремної мафії" "Андо" та "Армена Хохла", що влітку 2018 року визначили Арсена Мартиросяна наглядачем за СІЗО, який відповідає "за порядок у тюрмі та підтримання злодійських традицій".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин