11.06.2021
Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну

(Паата Чхартішвілі)

Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя закрив кримінальне провадження та звільнив від відповідальності в частині, що стосується епізоду з незаконним зберіганням наркотиків (ч.2 ст.309 КК України), 50-річного уродженця міста Тбілісі, позбавленого українського громадянства Паату Чхартішвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Принц". Відповідне рішення, оприлюднене у відкритій частині судового реєстру 10 червня 2021 року, ухвалив служитель Феміди Андрій Воробйов.

З його тексту випливає, що на закритті цього епізоду справи у зв'язку із закінченням строків давності притягнення до відповідальності, наполягав адвокат кримінального генерала Вадим Кравцов. Сам "Принц", так само як і прокурор Тарас Драч, у судовому засіданні не заперечували з цього приводу.

Вислухавши позиції сторін, суддя Воробйов дійшов висновку про наявність підстав для закриття кримінального провадження щодо зберігання 0,16 г кокаїну, який був вилучений у кармані куртки Чхартішвілі під час обшуку 26 грудня 2013 року. Служитель Феміди обгрунтував своє рішення тим, що з часу вчинення обвинуваченим правопорушення, яке відповідно до ст.12 КК України віднесено до не тяжкого злочину, минуло більше 5 років.

За таких обставин суд ухвалив задовольнити клопотання про звільнення "Принца" від відповідальності в частині інкримінованих йому претензій щодо зберігання наркотиків.

Одночасно із цим у палаці правосуддя постановили продовжити розгляд справи за іншим епізодом обвинувачень на адресу арештованого наприкінці травня поточного року Чхартішвілі (з деталями перебігу цієї історії можна ознайомитися в матеріалі Dетектив-Info), якому наразі інкримінується виключно незаконне зберігання пістолета та набоїв (ч.1 ст.263 КК України), що були виявлені під час його затримання наприкінці грудня 2013 року.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин