14.04.2020
"Злодія в законі" Гліба Ашумова відпустили з ПТПІ Миколаєва

(Гліб Ашумов)

3 квітня 2020 року з Миколаївського пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ) та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, було звільнено 38-річного уродженця Івановської області Російської Федерації Гліба Ашумова, який має статус так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гліб Кінешемський" або "Гліб Івановський". Відповідні відомості містяться в судовому реєстрі.

Згідно із ними, після визнання 1 квітня 2020 року постановою Першого апеляційного адміністративного суду незаконним рішення від 24 травня минулого року про затримання Ашумова як громадянина Російської Федерації з метою його подальшої реадмісії з поміщенням до пункту для нелегалів на термін у шість місяців, про що раніше писав Dетектив-Info, адвокат "короля злочинного світу" Олена Бірюч звернулася із клопотанням щодо скасування іншої ухвали у "справі "Гліба Івановського", якою 22 листопада 2019 року служителі Феміди "освятили" продовження йому арешту.

З цього приводу Вознесенський міськрайонний суд відкрив відповідне провадження за нововиявленими обставинами. 10 квітня 2020 року під час слухання справи до палацу правосуддя надійшов відзив від представниками Управління ДМСУ в Донецькій області. У ньому зазначено, що тиждень тому "Гліба Кінешемського" було звільнено з ПТПІ Миколаєва, тож права чоловіка ніяким чином не порушені.

Втім, суд продовжив розгляд справи та "закріпив" фактичне звільнення "злодія в законі" юридичним рішенням про відмову в продвженні строку його затримання. Служителі Феміди послалися при цьому на те, що Ашумов є громадянином України, тож до нього неможливо застосовувати норми ст.289 КАС України, які стосуються іноземців та осіб без громадянства.

Таким чином майже річна епопея із гучним затриманням "Гліба Івановського" завершилася тотальною поразкою вітчизняних можновладців. Сам "король злочинного світу", тим часом, продовжує здійснювати кроки, спрямовані на завершення процесу його легалізації на території нашої держави. Зокрема, 17 березня 2020 року за Ашумовим було визнано право власності на 1/3 частину квартири в місті Покровськ Донецької області, яку чоловікові заповіла його бабуся.

гарячі новини Російський злодій в законі з верхівки "Братського кола" "Вадік Білий" гострить лижі в Україну 27.05.2020
У центрі Києва двоє кілерів всадили п'ять куль у члена балканського наркокартеля 26.05.2020
Під час обшуків у злодія в законі "Нєдєлі" вилучили 400 тисяч доларів з "общаку" 26.05.2020
Ґвалтівниками жінки у відділенні поліції на Київщині виявилися начальник та опер Кагарлицького СКП 25.05.2020
Dетектив-Info публікує ексклюзивні фото та подробиці смерті нардепа Валерія Давиденка 24.05.2020
Архів новин