15.10.2021
Злодій в законі "Вітя Пан" не переконав суд виставити заборону на його видачу до РФ

(Віктор Панюшин)

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без задоволення скаргу 63-річного уродженця Татарстану, громадянина Російської Федерації Віктора Панюшина, відомого в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Пан"/"Вітя Пан", що домагався скасування рішення суду першої інстанції, яким відмовлено у застосуванні заходів забезпечення позову шляхом призупинення дії рішення вітчизняних "міграційників" щодо позбавлення його статусу біженця в Україні.

Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та побічно підтверджується відомостями порталу "Судова влада".

Згідно із цими даними, постанову, якою відмовлено у задоволенні вимог "Віті Пана", 30 вересня 2021 року в закритому судовому засіданні ухвалила колегія служителів Феміди у складі головуючого судді Володимира Мельничука та суддів-учасників - Ігоря Лічевецького і Олега Оксененка.

За словами обізнаного з нюансами історії інсайдера, у відповідному провадженні сторона Панюшина, що з 2017 року перебуває в міжнародному розшуку за запитом правоохоронців Російської Федерації, продовжувала наполягати на тому, аби на період розгляду в ОАСК його суперечки з вітчизняними міграційниками навколо рішення від 11 червня 2021 року щодо позбавлення "злодія в законі" статусу біженця в Україні (про яку раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info), було встановлено три "табу" для можновладців.

З посиланням на те, що буцімто втрата притулку "Паном" "є початком незворотнього розвитку наступних юридичних дій, які назавжди унеможливлять поновлення порушених прав біженця в Україні", адвокати кримінального генерала домагалися встановлення призупинення дії відповідного рішення ДМСУ №177-21 та встановлення заборони "міграційникам" вчиняти дії щодо примусового видворення Панюшина з України та/або його примусового повернення до РФ.

Втім, колегія суддів не задовольнила відповідні зазіхання "злодія в законі", що від травня 2021 року під №360 перебуває в переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, невдовзі після оприлюднення відповідного указу президента Володимира Зеленського, "Вітю Пана" затримали на Львівщині, однак тоді достойника від проблем "врятувало" його біженство. У подальшому, цього статусу Панюшина, за плечима якого понад чверть столітття перебування за гратами, було позбавлено, з чим захист Віктора Михайловича категорично не погодився.

Нагадаємо, протягом останніх років розшукуваного Інтерополом "Вітю Пана" неодноразово затримували українські правоохоронці, однак кожного разу кримінальному генералу вдавалося виходити сухим з води.

Як вважається, найбільш скандальний епізод його взаємин з верхівкою Нацполіції припадає на літо 2019 року, коли замість екстрадиції "злодія в законі" до Російської Федерації достойника вирішили "обілетити" на суму в 1,5 млн. дол.

З приводу "проданої справи "Пана" силовики прискіпливо вивчали звитяги керівників Нацполіції тих часів (Романа Осуховського, Вячеслава Аброськіна, Сергія Князєва тощо) та міграційників. За однією з версій, перемовини з приводу "звільнення" Панюшина з цими силовиками поважний "посланець" (подейкували, що цією особою міг виступати тодішній прокурор Львівської області Юрій Квятківський, який буцімто діяв на прохання відомого на Львівщині бізнесмена Григорія Козловського) розпочинав з еквіваленту 2 млн. дол., однак надалі "погони" пішли на поступки та опустили планку зазіхань до 1,6 млн. дол. Після чого - "подарували" волю кримінальному генералу.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин