10.09.2020
Злодій в законі "Полік" уник депортації та достроково вийшов на волю з Миколаївського ПТПІ

(Полікарпе Джанелідзе)

П'ятий апеляційний адміністративний суд скасував рішення Приморського райсуду Одеси про затримання на шість місяців з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення за межі території України 46-річного уродженця грузинського міста Кутаїсі Полікарпе Джанелідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Полік". Відповідне рішення 7 вересня 2020 року ухвалила колегія у складі судді-доповідача Ольги Лук'янчук та суддів-учасників - Інни Ступакової і Андрія Бітова.

Раніше Dетектив-Info розповідав, що під вартою Джанелідзе опинився після затримання в Одесі 29 липня поточного року співробітниками регіонального Управління карного розшуку Національної поліції. Це сталося невдовзі після святкування королем злочинного світу власного дня народження та ініціювання ним гучної судової суперечки - "Полік" домагається відшкодування моральної компенсації в розмірі 1 млн. грн. за начебто незаконне визнання його українського паспорту недійсним.

("Полік" під час затримання 29 липня 2020 року в Одесі)

Розгляд відповідного позову Джанелідзе до житомирських міграційників призначено на 18 вересня, але, вочевидь, правоохоронці не стали чекати завершення саги. Натомість з посиланням на те, що "Полік" буцімто є особою без громадянства та незаконно перебуває на територі нашої держави його "прихопили" в липні в Південній Пальмирі.

Тоді суд першої інстанції погодився з аргументами силовиків, втім це рішення (цілком очікувано, на думку окремих співрозмовників Dетектив-Info в силових структурах) не встояло в апеляції. Колегія П'ятого апеляційного адмінсуду встановила порушення норм процесуального та майнового права одразу за кількома пунктами в "історії Джанелідзе".

По-перше, служителі Феміди звернули увагу на відмову в примусовому видворенні за межі території України "Поліка". Відповідне рішення 7 серпня 2020 року ухвалив Приморський райсуд Одеси, а надалі воно встояло в апеляційній інстанції.

По-друге, колегія "апеляшки" налогосила на тому факті, що відносно короля злочинного світу на Київщині продовжується слухання по суті кримінальної справи за обвинуваченнями Полікарпе Автанділовича в незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України). У відповідному провадженні на "Поліка" покладено ряд обов'язків, сам він ідентифікований як громадянин України, що на початку 2020 року домігся скасування рішення про визнання його паспорту з тризубом недійсним.

З урахуванням цих фактів суд постановив скасувати рішення про поміщення "короля злочинного світу" до Миколаївського ПТПІ. За інформацією джерел Dетектив-Info, наразі "Полік" вже перебуває на волі.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин