20.05.2022
Злодій в законі "Лаша Сван" звільнився та прямує до Львова

(Лаша Джачвліані)

Печерський районний суд Києва частково задовольнив клопотання правоохоронців про зміну запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт підозрюваному в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) Лаші Джачвліані, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Лаша Сван"/"Лаша Очамчирський". Відповідне рішення у п'ятницу, 20 травня 2022 року, ухвалив служитель Феміди Сергій Вовк.

Своїм рішенням суд постановив звільнити Джачвліані з-під варти в залі правосуддя. Та відправив "Лашу Свана" під нічний домашній арешт (з 22:00 до 07:00) з відбуттям його в орендованій квартирі у місті Львів та носінням електронного засобу контролю.

Зауважимо, що зміна "запобіжника" "Лаші Свану" та його вихід на волю де-юре пов'язані із тим, що сукупний строк тримання особи під арештом під час досудового розслідування не може перевищувати 12 місяців. Як відомо, за ґратами кримінальний генерал пробув рівно рік після того, як 20 травня 2021 під час здійснення операції з "форсування Дніпра" Джачвліані та його однолітка - 49-річного уродженця Запорізької області Сергія Олійника ("Умка"/"Умка Дніпровський"), затримали правоохоронці.

Відтоді весь час "Лаша Очамчирський" утримувався в ІТТ Києва, на тлі того, як його побратима "Умку" ще на початку липня 2021 року той таки слідчий суддя Вовк постановив відпустити на волю.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, сукупно Олійнику та Джачвліані інкримінується 6 епізодів злочинних звитяг. На початку березня 2022 року достойникам було оголошено про завершення строку досудового розслідування. Наразі триває процес їх ознайомлення з матеріалами справи, після чого провадження відносно "злодіїв в законі" буде скеровано до суду.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин