03.12.2019
"Злодій в законі" "Гуга" залучив дружину в спробах отримати шанс легально в'їхати в Україну

Один із безпосередніх учасників "Молдаванки" на весіллі у Бакінського" - скандальних подій 12 жовтня 2019 року в номері київського готелю Fairmont, що розгорнулися між "коронованими" представниками кримінального світу, так званий "злодій в законі" Сергій Глонті на прізвисько "Гуга" (що тоді брав участь у розмові дистанційно - телефоном), не залишає сподівань наочно повернутися на територію України. Це випливає з матеріалів судового реєстру, згідно із якими Шостий апеляційний адміністративний суд відкрив провадження за позовом дружини цього уродженця міста Тбілісі та особи без громадянства.

Сергій Глонті

Відомо, що до суду з оскарженням рішення Служби безпеки України від 5 липня 2017 року за підписом на той час заступника начальника 5 управління ДКР СБУ Олександра Поклада, згідно із яким "короля злочинного світу" "Гугу" зобов'язали покинути територію України, звернулася одеситка Марина Камінік.

Ця жінка раніше не брала участь у "судових поневіряннях" щодо спроб "Гуги" повернутися в Україну на законних підставах. Зокрема, на початку 2018 року рішеннями спочатку Шевченківського, а згодом і Київського апеляційного адміністративного суду в задоволенні відповідних позовів адвоката Глонті було відмовлено.

Проте в серпні поточного року, незважаючи на пропуск строків на оскарження, Камінік вирішила, що прийшов її час. Жінка звернулася до касаційної інстанції, вимагаючи чергового перегляду рішення стосовно видворення "Гуги", відрекомендувавшись його дружиною.

Як вказує поінформоване джерело Dетектив-Info, навесні 2006 року Марина Камінік дійсно взяла шлюб із на той час громадянином Грузії Сергієм Глонті (останній став особою без громадянства рік потому). Втім згодом пара розійшлася, а надалі "злодій в законі" знайшов собі нову співмешканку - Наталію Сокур.

Втім, ймовірно, коли станом на сьогодні перед "Гугою" встало питання щодо отримання юридичних підстав для "камбеку" в Україну, він згадав про подружні узи. Так чи інакше, але Камінік почала звертатися до судів із скаргами, вимагаючи перегляду "справи "злодія в законі" за нововиявленими обставинами та скасування рішення щодо його видворення.

Жінка апелює до того, що зобов'язанням її чоловіка Глонті покинути територію України "було вирішено питання про її права, свободи, інтереси та (або) обов`язки".

Коли відповідна скарга у серпні 2019 року початково надійшла до Шостого апеляційного адмінсуду, її було залишено без руху через пропущений строк звернення на апеляцію. Втім, за два місяці служителі Феміди змінили свою думку та врешті-решт відкрили провадження.

27 листопада колегія суддів по справі у складі судді-доповідача Тетяни Вівдиченко, а також суддів-учасників Олени Карпушової та Оксани Епель перейшла до засідання по суті та розпочала вивчення рішення СБУ, що оскаржується.

З судових матеріалів випливає, що у ньому йде мова, буцімто станом на літо 2017 року в Департаменті контррозвідки СБУ у діях Глонті вбачалися "ознаки причетності до підготовки на території нашої держави акцій на шкоду національній безпеці України з позицій лідера організованих злочинних формувань".

Вказувалося на те, що у кримінальному світі цей уродженець Тбілісі має статус так званого "злодія в законі", здійснює значний вплив на криміногенну обстановку в Україні, контролює діяльність ряду регіональних злочинних угрупувань (які складаються з громадян України), а також координує кавказькі злочинні групи, "що засилаються спецслужбами РФ на територію України для дестабілізації криміногенної ситуації, а також надання первинної матеріальної допомоги та забезпечення документами легалізації "злодіїв в законі", які незаконно перебувають на території України".

У свою чергу, на підтвердження протилежної версії, згідно із якою чоловік Марини Камінік не становить собою загрозу для нашої держави, його представники надали суду листа від Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України № 322оз/27/02/3-2017 від 08 вересня 2017 року.

Згідно із цим документом Сергій Глонті на території України вважається особою, що не має судимості. Ба більше, начебто за автоматизованими обліками Національної поліції України, станом на 8 вересня 2017 року Сергій Глонті перебуває у державному розшуку, як безвісно зникла особа.

Заслухавши ці пояснення, суд ухвалив рішення, що для повної та всебічної перевірки доводів дружини "злодія в законі" "Гуги", необхідно дослідити додаткові докази у справі. Та доручив витребувати:

  • - у Служби Безпеки України - належним чином завірені копії документів, які стали підставою для прийняття рішення від 5 липня 2017 року про примусове повернення з України Глонті;
  • - у Департаменту інформаційно-аналітичної підтримки Національної поліції України - інформацію про наявність чи відсутність судимості у чоловіка Марини Камінік та відомості про наявність кримінальних проваджень, їх процесуальну стадію станом на 5 липня 2017 року та по даний час;
  • - у Приморського районного суду Одеси - вироки від 11 серпня 2008 (згідно яким Сергія Глонті було засуджено за ч.1 ст.309 КК України) та 7 червня 2011 року (яким відносно "Гуги" на підставі п.4 ст.6 КПК України кримінальну справу закрито) відповідно.

Через це колегія ухвалила продовжити строк розгляду у "справі "злодія в законі". Наступне засідання призначене в Шостому апеляційному адмінсуді на 14:30 16 грудня 2019 року.

гарячі новини Організатора замаху на львівського авторитета "Копито" засудили на довічне 21.03.2024
Уманського положенця "Сушу" затримали за підозрою в організації вбивства судді 20.03.2024
Суд дозволив спецрозслідування проти кілера з "Артисту" 24.02.2024
Суд заочно арештував авторитетного очільника федерації боксу Буковини "Загуру" 14.02.2024
Дніпровський смотрящий "Мазепа" з другої спроби опинився на волі 10.02.2024
Архів новин