06.05.2021
Злодій в законі "Гега Озургетський" міг відкупити українське громадянство в очільника ДМС Луганщини за $50 тисяч

(Гіоргі Модебадзе (ліворуч) та Юрій Скіртач)

Довірені особи 45-річного уродженця грузинського міста Озургеті Гіоргі Модебадзе, відомого в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський", передали 50 тис. дол. начальнику Управління Державної міграційної служби в Луганській області Юрію Скіртачу за поновлення кримінальному генералу українського громадянства. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, у квітні 2020 року за ініціативи співробітників УСР Наполіції регіону слідчі краматорського теруправління Державного бюро розслідувань за процесуального керівництва прокуратури Луганської області почали з'ясовувати обставини повернення громадянства України Модебадзе крізь призму ймовірного надання хабаря (ч.4 ст.368 КК України) високопосадовцям.

Буцімто з метою легалізації "Геги Озуретського" на вітчизняних теренах його довірені особи отримали 50 тис. дол. від наближених до нього представників кримінального середовища пострадянського простору. У подальшому ці кошти було передано Скіртачу, що 8 квітня 2020 року помножив на нуль попереднє рішення "міграційників" Луганщини про скасування українського громадянства Модебадзе та поновив його у цьому статусі.

(Юрій Скіртач)

В рамках розслідування відповідної кримінальної справи правоохоронці у квітні 2020 року зверталися до суду з клопотаннями на отримання дозволів на низку обшуків. У відкритій частині судового реєстру відповідні рішення з'явилися наприкінці квітня - на початку травня поточного року.

У тексті одного з них детально викладені обставини справи. Згідно із ними, на початку березня 2020 року особі, що на той час проходила стажування в Управлінні стратегічних розслідувань Нацполіції в Луганській області, нібито стала відома інформація про злодія в законі "Гегу Озургетського". Буцімто довірені особи короля кримінального світу за хабар "купили" в очільника ДМСУ регіону Скіртача рішення про поновлення українського громадянства Модебадзе.

(Гіоргі Модебадзе)

Відповідні дії останнього слідчий пов'язував з черговим раундом судової суперечки навколо громадянства "Геги Озургетського", що розпочалася в окружному адмінсуді Луганщини наприкінці березня 2020 року. Втім, аналіз цього масиву даних та протоколів допиту свідків не переконав слідчого суддю в тому, що матеріали кримінального провадження відносно Юрія Скіртача містять об'єктивні дані, що б вказували на факт скоєння злочину.

Єдиними відомостями, що свідчили б про протилежне, на той момент виступали рапорти двох працівників УСР в Луганській області, які служитель Феміди визнала службовими документами з оперативною інформацією.

Детально з історією українських поневірянь та пригод 45-річного злодія в законі "Геги Модебадзе" можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Законослухняний громадянин".

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин