06.01.2021
Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку

У середу, 6 січня 2021 року, з міжнародного аеропорту "Одеса" рейсом до Європи відлетів приватний літак T7-NES, пасажиром якого виступав 39-річний уродженець міста Батумі Міндія Горадзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Лавасогли Батумський". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info, що надало в розпорядження редакції відповідне відео, зафільмоване оператором зі злітної смуги повітряних воріт Південної Пальміри.

Аналогічне відео оприлюднв на своїй сторінці в Facebook колишній очільник Обухівського відділення Нацполіції України Денис Ярославський. За його словами, літак за Горадзе прислали поплічники короля злочинного світу, а вітчизняні силовики та можновладці не перешкоджали від'їзду за межі України достойника, що вважається одним із найвпливових достойників на теренах півдня нашої держави.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що в ніч на 3 грудня 2021 року авіарейсом сполученням "Мінськ - Одеса" "Лавасогли Батумський" прилетів до України з Республіки Білорусь, після чого перебував у транзитній зоні міжнародного аеропорту Південної Пальміри.

Доповнення

Згідно відомостям порталу Flightradar24, літак з Одеси, на борту якого перебував Міндія Горадзе, зранку 6 січня 2021 року взяв курс з України через територію Румунії до Чорногорії.

Близько 08:00 джет здійнив посадку в чорногорському містечку Голубовці - у 15 кілометрах від столиці Республіки Чорогорія, міста Подогориця.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин