11.08.2021
Житомирського "Щура", що з приятелями відгамселив битою заступника начальника главку "К" СБУ, відпустили на волю

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області відмовив у задоволенні клопотання прокурора щодо продовження безальтернативного тримання під вартою, звільнивши з-під варти в залі суду трійцю чоловіків, які ввечері 2 грудня 2020 року на заправці відгамселили битою заступника начальника головного управління по боротьбі з корупцією та протидією організованій злочинності СБУ Артемія Капелюху. Відповідне рішення 30 липня поточного року ухвалив служитель Феміди Микола Сусловець.

Йдеться про обвинувачених у побитті високопосадовця Служби безпеки України 35-річного Андрія Щурука на прізвисько "Щур", 45-річного Тараса Бущенка та 27-річного Кирила Боярського, яким на додачу до хуліганства (ч.4 ст.296 КК України) інкримінується грабіж (ч.2 ст.186 КК України), крадіжка (ч.3 ст.185 КК України) та незаконний обіг зброї (ч.1 ст.263 КК України).

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, кривдників Капелюха було затримано на початку грудня 2020 року. За гратами чоловіки провели близько 9 місяців - навесні поточного року обвинувальний акт відносно "Щура" та його приятелів почали розглядати по суті

(Андрій Щурук, якого вважають лідером групи кривдників високопосадовця СБУ)

Під час чергового засідання суддя Сусловець постановив змінити молодикам запобіжні заходи на цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронних засобів контролю та покладенням на них низки зобов'язань.

Ухвалюючи відповідне рішення служитель Феміди послався на те, що "прокурором не наведено наявність достатніх підстав вважати, що існують ризики, передбачені ст.177 КПК України, не зазначено, яким саме чином обвинувачені будуть впливати на потерпілих та свідків, не наведено та не надано доказів того, що обвинувачені можуть ухилитися від суду, спотворити та знищити докази по справі, не доведено недостатності застосування більш м'яких запобіжних заходів для запобігання ризику або ризикам".

гарячі новини У Києві затримали злодія в законі "Кобу Руставського" 02.12.2021
Санкції РНБО оскаржили ще двоє злодіїв в законі, яких навесні затримали (і відпустили) на Львівщині 01.12.2021
Чотири кулі під будівлею суду в Києві "зловив" достойник з оточення видвореного авторитета "Вато Кіпіані" 16.11.2021
Кордони ЄС залишаються на замку для злодія в законі "Умки" 12.11.2021
Суд відмовив у триманні "смотрящего" за Закарпаттям - підсанкційного "Діда" в депцентрі Миколаївщини 12.11.2021
Архів новин