23.07.2021
З України депортували "смотрящего" за Лубнами "Шаміля" з санкційного списку РНБО

(Шаміль Зайнутдінов)

У четвер, 22 липня 2021 року співробітники Управління стратегічних розслідувань в Полтавській області Нацполіції спільно з міграційною службою здійснили примусове видворення за межі України 45-річного громадянина Російської Федерації Шаміля Зайнутдінова, який відомий в статусі так званого "смотрящего" за Лубнами та Лубенським районом на прізвисько "Шаміль". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним повідомленням правоохоронців.

В ДСР зауважили: в травні 2021 року раніше неодноразово засуджений Шаміль Камалутдинович під №645 потрапив до так званого переліку злодіїв в законі та кримінальних авторитетів, відносно яких вітчизняними можновладцями було запроваджено санкції. Одночасно із цим відносно Зайнутдінова встановлено заборону в'їзду на територію України.

Як випливає з матеріалів судового реєстру, схожі застереження вже не вперше встановлюються відносно уродженця Махачкали, який щонайменше з 2008 року мешкає на території нашої держави та в 2009 році взяв шлюб з громадянкою України.

У серпні 2018, а також в лютому 2019 року Зайнутдінова за ініціативою правоохоронців вносили до "чорного списку" осіб із трирічною забороною на відвідини України, а також депортували його до РФ. Втім у обох випадках, вітчизняні суди скасовували рішення щодо анулювання дозволу на імміграцію "Шаміля" та посвідки на постійне проживання авторитета.

Аргументи можновладців відносно того, що Шаміль Камалутдинович буцімто дотримується та поширює злодійських традицій, впливає на криміногенну ситуацію та обіймає статус "смотрящего" за містом Лубни Полтавської області служителі Феміди розцінили як припущення.

Щодо вирогідних кримінальних звитяг достойника відомо, що наприкінці травня 2014 року машину та квартиру "Шаміля" в Лубнах "шмонали" правоохоронці в рамках розслідування кримінальної справи про незаконний обіг зброї (ч.1 ст.263 КК України). Тоді в автівці марки BMW X5 з номерам "BOS 222" Зайнутдінова буловилучено перероблений під вогнепальну зброю стартовий пістолет "ATMASA-STARTER", споряджений п'ятьма набоями. У відкритій частині судового реєстру відсутні посилання щодо оголошення "смотрящему" за наслідками цього інциденту про підозру, а також щодо скерування справи до суду.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин