12.06.2020
Херсонський наркозбувач за 100 тисяч замовив військовослужбовцю ЗСУ вбивство боржника

Поліцейські кримського главку попередили вчинення вбивства чоловіка на замовлення, інсценувавши здійснення кривавого злочину, а після чого - здійснили затримання організатора "вендети".

Цим замовником, як повідомляється на сайті Нацполіції, виявився підозрюваний у збуті наркотиків на території Херсону.

За інформацією джерел Dетектив-Info, мова йдеться про місцевого мешканця, який розгорнув бурхливу діяльність з торгівлі "зіллям" - наркотики покупцям достойник відсилав через відділення "Нової пошти".

Під час документування його звитяг правоохоронцям стало відомо про те, що паралельно достойник виношує плани щодо вбивства одного з власних боржників.

Співрозмовники Dетектив-Info вказують: жертвою злочинних намірів наркозбувача став 26-річний уродженець села Козачі Лагері через неповернутий останнім борг. Вирішити це питання наркозбувач вирішив кардинально - він розпочав пошуки кілера для опонента. Обрав у якості виконавця замовного вбивства 23-річного військовослужбовця Збройних сил України, що наразі перебуває в зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. Йому замовник пообіцяв за ліквідацію жертви 100 тис. грн., а також надав координати закладки зі зброєю - бойового пістолета з глушником та набоями.

Військовослужбовець лише на словах погодився бути кілером та повідомив правоохоронців про "криваве замовлення". Для подальшого розкриття злочину було влаштовано імітацію вбивства боржника наркозбувача, відправлено відповідний "фотозвіт" замовнику, якого після розрахунку з стрільцем затримали.

Замовнику було оголошено про підозру в організації вбивства (ч.2 ст.15 п.11 ч.2 ст.115 КК України) та збуті наркотиків (ч.2 ст.307 КК України). Рішенням слідчого судді до цього уродженця Херсона застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

гарячі новини На Житомирщині троє чоловіків відгамселили битою заступника начальника ГУБКОЗ СБУ. Серед кривдників високопосадовця - обвинувачений у крадіжці 03.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю 01.12.2020
Через "поштові вибрики" слідчого ДБР суд відмовив у подовженні строків розслідування справи за заявою брата екс-смотрящего за Запоріжжям "Анісіма" 26.11.2020
У "Жовтому морі" на Оболоні правоохоронці спіймали на хабарі в $600 тисяч прокурора та екс-працівника СБУ 18.11.2020
Три кулі в столичного "копа" випустив власник схованок зброї, який звільнився з СІЗО за 800 тисяч 13.11.2020
Архів новин