04.02.2020
Виправдана за порно "автомайданівка" з Чернігова відсудила 270 тисяч

Новозаводський районний суд Чернігова постановив стягнути з держави 270 тис грн на користь неодруженої матері трьох дітей Анни Марусик, раніше виправданої від звинувачень у поширенні порнографії. Відповідне рішення 11 січня 2020 року ухвалила суддя Ірина Цибенко.

З нього випливає, що на дії правоохоронців Марусик скаржилась через незаконне притягнення її до кримінальної відповідальності, застосування запобіжних заходів (застави і домашнього арешту), обшук в будинку, а також загальне перебування під слідством і судом протягом 52 місяців. Жінка зазначала: це погіршило її сімейні стосунки і звичний спосіб життя: в неї порушився апетит і сон, погіршилося самопочуття, вона постійно була роздратована. Більше того - на момент пред’явлення підозри у виготовленні та розповсюдженні порнографічної продукції (ч.3 ст.301 КК України), вона була вагітна. Марусик наполягала на стягненні 500 тисяч гривень компенсації їй моральної шкоди.

Зауважимо, що раніше вироком Новозаводського райсуду Чернігова від 22 квітня 2015 року жінку визнали винуватою за ч.3 ст.301 КК України та призначили їй покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з конфіскацією засобів виготовлення, розповсюдження та демонстрування відеопродукції порнографічного характеру. Марусик оскаржила це рішення, й домоглася його скасування в касаційній інстанції. Врешті-решт 26 грудня 2018 року Анну Вячеславівну виправдали за відсутністю в її діях складу злочину. Саме у цьому рішенні відображена фабула та подробиці історії Марусик "з перчинкою".

Зокрема, за версією обвинувачення, жінка, будучи раніше оштрафована на 850 гривень за такий саме злочин (вироком Новозаводського районного суду міста Чернігова від 1 жовтня 2013 року за ч.1 ст.301 КК України), створювала на сайті www.runetki.com під нікнеймами anyaaaa741 та LiluDalas порнографічні матеріали і отримувала за це винагороду на картку.

Надалі один із користувачів "сайту для дорослих" виявив зображення порнографічного характеру за участю Марусик, записав на свій комп’ютер і сповістив про це співробітників поліції. Правоохоронці влаштували у ню-моделі "оперативну закупівлю послуг" і зафіксували, як вона в режимі реального часу відтворювала сцени сексуального характеру.

Виправдовуючи жінку суд вказав, що демонстрацію в режимі реального часу сцен сексуального характеру із застосуванням телекомунікаційних засобів не можна вважати виготовленням предметів або відеопродукції порнографічного характеру, а її передачу через канали зв’язку, в тому числі, мережею Інтернет, не можна вважати розповсюдженням предметів або відеопродукції порнографічного характеру. По суті відеофайли, які експерт оцінив як порнографію, створили самі поліцейські.

Суд зараховував розмір моральної компенсації за формулою 52 місяці слідства і суду х 4173 грн мінімальної зарплати у 2019 році. Таким чином, виходила сума 217 тис грн. Але, враховуючи обставини справи, суд стягнув більше – 270 тисяч.

Додамо, що наразі прокуратура не погодилася із таким рішенням, та 4 лютого 2020 року оскаржила винесений на користь Марусик вердикт в апеляційному суді. Що стосується самої Анни Вячеславівни, то на момент підготовки цього матеріалу профайли anyaaaa741 та LiluDalas на сайті www.runetki.com видалено. Втім, в мережі наявні інші згадки про жінку та її звитяги.

Зокрема, навесні 2014 року в чернігівському виданні "Вєсть" була опублікована інформація, що 20 травня на вулиці Толстого згоріла машина активістки місцевого Автомайдану, якою власне й відрекомендувалася на той час Марусик.

Окрім того, анкета чернігівської акторки-початківця й досі розміщена на одному з сайтів кастингу моделей.

"Я мама троих детей, прекрасных трех дочек. Хожу в спортзал, учу англ. язык. Читаю книги, смотрю фильмы. Характер присущий весам, харизматический, коммуникабельный, открыта к общению и к окружающему миру. Люблю проводить время с детьми. А так же люблю посвящать время своему развитию. Как и все женщины я люблю внимание и вкусняшки!!! Так же у меня есть домашние питомцы 2 собаки и один кот. Я разведена. В данный момент я чувствую себя счастливым человеком. Мой жизненный девиз: Сохраняй веру в себя даже тогда,когда в тебя никто не верит", - так розповідає про себе Анна Марусик.

гарячі новини Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Кривдником Володимира Балуха виявився молодик, якого навесні позбавили прав за "п'яний дуплет" за кермом 18.09.2020
Зі справи про розстріл буковинського авторитета "Пачі" вивели фігуранта, який у суді дав покази проти учасників вбивства 18.09.2020
Архів новин