12.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено)

У понеділок, 12 квітня 2021 року, співробітники кількох підрозділів поліції за силової підтримки бійців КОРД та ППОП і процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва здійснили спецоперацію з викриття на базі промислового підприємства у місті Дніпро потужної нарколабораторії.

Першим відомості про розгром розгалуженої мережі наркозбувачів та факт виявлення заводу, продукцію якого реалізовували в кількох регіонах України з паралельним вилученням найбільшої в історії нашої держави партії амфетаміну повідомив Голова НПУ Ігор Клименко.

За інформацією Dетектив-Info, загалом на території "підпільного цеху" було виявлено понад 120 кг готового амфетаміну, близько 500 кг фенілнітропропену та понад 3 тони прекурсорів.

Тільки за попередніми підрахунками, щомісячні потужності наркозаводу учасників становили виготовлення чверті тони готових до продажу наркотиків, а грошові прибутки складали близько 120 млн. грн.

В Київській міській прокуратурі з цього приводу зазначали, що спецоперація з розгрому наркоділків одночасно проводилася у 4 регіонах України - в столиці а також на території Київської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Згідно з матеріалами слідства, збут амфетаміну забезпечувався через Telegram-канал та інтернет-магазин "KLANAMFA" по всій території України, постійними покупцями наркотиків виступали десятки тисяч осіб.

Наразі відомо, що за результатами спецоперації 12 квітня 2021 року правоохоронцями було здійснено затримання 8 зловмисників, дії яких правоохоронці розглядають крізь призму незаконного наркозбуту (ч.2 ст.307 КК України).

За інформацією джерел Dетектив-Info, йдеться про так званих "поварів-лаборантів" наркозаводу - 34-річного Сергія Кушніра, 33-річних Євгена Полякова та Ігора Славінського, 23-річного Василя Щербину, 25-річного Миколу Танцюру, 24-річного Богдана Олексенко, 30-річного Сергія Афанасьєва та 47-річного Віктора Баращука.

Що ж стосується бенефіціарів запуску роботи потужного "заводу" на території Дніпра, а також налагодження подальшої схеми з розповсюдження синтетичних наркотиків як на українських теренах, так і доправлення "дурману" до Європи, то співрозмовники Dетектив-Info вказують на 48-річного Сергія Олійника, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Умка", а також достойників з його найближчого оточення.

(Сергій Олійник)

"Викрита сьогодні лабораторія - це далеко не останні "промислові потужності" з виготовлення наркотиків, які в подальшому експортують та продають на території нашої держави величезними партіями. Тільки у вотчині "Умки" - Дніпрі, нараховується щонайменше три аналогічних "завода", - резюмував співрозмовник автора цих рядків.

У той же час, інші інсайдери зазначають: нібито Олійник, як і личить представникам елітарних кіл кримінального Олімпу, не має стосунку до виявленої в Дніпрі нарколабораторії. Згідно версії цих, обізнаних зі звитягами "Умки" джерел, Сергій Олександрович пропагує здоровий спосіб життя, не приховує негативного ставлення до "допінгу" синтетичного чи іншого походження, та ніяким чином не заробляє на цьому копійку. 

гарячі новини У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Злодій в законі "Міша Лужнецький" домагається юридичного визнання факту, що він не становить загрозу нацбезпеці України 07.09.2021
У останню ніч перед загибеллю керівник "Білоруського дому в Україні" передивлявся контент суїцидального характеру 06.09.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" отримав відкоша в зазіханнях на чергову індульгенцію від екстрадиції та видворення 26.08.2021
Архів новин