19.03.2021
Відлуння скандального ДТП на Волині: суд надав дозвіл на затримання дружини луцького "ковбасника"

Печерський районний суд Києва надав дозвіл на затримання співзасновниці відомого на Волині приватного підприємства "ТМ "Хороший смак" Неоніли Хорошенко, яка підозрюється в порушенні правил безпеки дорожнього руху під час керування транспортним засобом, що спричинило смерть (ч.2 ст.286 КК України) 33-річного мотоцикліста Романа Кушніра. Відповідне рішення, оприлюднене 18 березня 2021 року, ухвалив слідчий суддя Олег Білоцерківець.

З його тексту випливає, що 4 березня 2021 року Хорошенко було повідомлено про підозру за мотивами резонансного інциденту майже 4-річної давнини - 15 травня 2017 року. Тоді Кушнір їхав на Suzuki GSX-R600 вулицею Львівською в бік Гіркої Полонки, коли з бічної вулиці виїжджав кросовер Toyota Rav 4, за кермом якого знаходилася Неоніла Миколаївна.

Надалі сталося зіткнення транспортних засобів, в результаті якого мотоцикліст отримав серйозні травми, а згодом - помер у реанімації Луцької міської клінічної лікарні.

За інформацією місцевих видань, від самого початку найбільше суперечок точилося з приводу того, хто з водіїв винен у зіткненні. Сторона загиблого Кушніра переконувала, що автоледі мала пропустити мотоцикл, оскільки тільки виїжджала на головну дорогу з-за повороту. Паралельно знайшлися люди, які стверджували: водій Suzuki буцімто їхав з перевищенням встановленої позначки швидкості, тож Хорошенко не могла його побачити.

Як би там не було, але офіційним з'ясуванням всіх обставин трагедії відтоді почали опікуватися місцеві правоохоронці. Центральною фігурою цієї резонансної справи випало стати слідчому СУ ГУНП у Волинській області Сергію Терлецькому, який згодом працював судовим експертом у Волинському НДЕКЦ.

З матеріалів судового реєстру випливає, що принаймні двічі Терлецький виносив постанови про закриття справи про ДТП з летальним результатом "у з'вязку із відсутністю складу кримінального правопорушення" (п.2 ч.1 ст.284 КПК України). Зокрема, вперше капітан поліції зробив це 10 листопада 2017 року, а коли це рішення скасував суд - повторно ухвалив аналогічну постанову наприкінці лютого 2019 року.

Не виключено, що після цього рідні загиблого мотоцикліста зрозуміли - їм марно шукати правди на Волині, де родина Хорошенків має серйозні зв'язки та вплив (чоловіка Неоніли Миколаївни позаочі називають "ковбасником"). Наразі розслідуванням справи з приводу "луцького ДТП" зразка 2017 року займається Головне слідче управління Нацполіції. Тут наполягають: згідно отриманим 29 січня 2021 року висновкам комплексної фототехнічної та автотехнічної експертизи №КСЕ-19-20/35674, Неоніла Хорошенко мала технічну можливість уникнути зіткнення з мотоциклом Кушніра та "з технічної точки зору невідповідність її дій перебуває у причинному зв'язку з настанням події даної дорожньо-транспортної пригоди". Відповідні аргументи, а також сукупність інших доказів по справі слідчий суддя Білоцерківець визнав такими, що доводять наявність обґрунтованої підозри жінці, та надав дозвіл на її затримання з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин