14.05.2021
В Україні запроваджено санкції проти злодіїв у законі та кримінальних авторитетів

У п'ятницю, 14 травня 2021 року, на засіданні Ради національної безпеки і оборони було ухвалено рішення про про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Про це повідомляється на сайті президента України.

Згідно з рішенням РНБО, застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких – іноземці, 15 – громадяни України. Також запроваджено санкції щодо 111 громадян іноземних держав, які сьогодні перебувають на території України та вважаються кримінальними авторитетами.

"До всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в'їзду на територію України, відмова в наданні або скасування візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення. Одним словом: тим, хто не в Україні, нема чого сюди приїжджати. Тим, хто в Україні, – нема чого тут затримуватися", – зазначив Володимир Зеленський у відеозверненні за результатами засідання Ради нацбезпеки і оборони.

Невдовзі після цього Міністерство внутрішніх справ оприлюднило заяву, в якій стверджується про існування "державої волі та єдиної державницької позиції нетерпимості до кримінальних елементів, які загрожують безпеці України та її громадян". Тут зауважили, що запровадження санкцій стосовно верхівки злочинного світу відбулося за поданням Кабінету міністрів.

"Кримінальні авторитети та злодії в законі – іноземні громадяни які зараз ще залишились на території України будуть примусово видворені за межі країни в найкоротші обумовлені Законом терміни. Також будуть заморожені їх активи та заборонена будь-яка економічна діяльність на території нашої країни. Кримінальні авторитети та злодії в законі які є громадянами України будуть притягатись до відповідальності згідно кримінально-процесуального законодавства, - наголосили в МВС.

гарячі новини Злодія в законі "Принца" звільнили від відповідальності за зберігання кокаїну 11.06.2021
На Одещині кілер чотирма пострілами з нагану вбив кримінального авторитета "Паню" 08.06.2021
Шість китів справи злодія в законі "Умки". До чого тут "общак", "call-центри", смотрящі та звільнення "Кащєя" і "Коби Руставського" 02.06.2021
Злодія в законі "Армена Хохла" оголосили в розшук 02.06.2021
Львівський дуплет: СБУшники затримали злодіїв в законі "Магало" та "Вітю Пана" 29.05.2021
Архів новин