14.05.2021
В Україні запроваджено санкції проти злодіїв у законі та кримінальних авторитетів

У п'ятницю, 14 травня 2021 року, на засіданні Ради національної безпеки і оборони було ухвалено рішення про про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Про це повідомляється на сайті президента України.

Згідно з рішенням РНБО, застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких – іноземці, 15 – громадяни України. Також запроваджено санкції щодо 111 громадян іноземних держав, які сьогодні перебувають на території України та вважаються кримінальними авторитетами.

"До всіх цих осіб застосовані: блокування активів, заборона в'їзду на територію України, відмова в наданні або скасування візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволу на імміграцію, відмова у продовженні строку перебування в Україні, неможливість набуття ними громадянства України та примусове видворення. Одним словом: тим, хто не в Україні, нема чого сюди приїжджати. Тим, хто в Україні, – нема чого тут затримуватися", – зазначив Володимир Зеленський у відеозверненні за результатами засідання Ради нацбезпеки і оборони.

Невдовзі після цього Міністерство внутрішніх справ оприлюднило заяву, в якій стверджується про існування "державої волі та єдиної державницької позиції нетерпимості до кримінальних елементів, які загрожують безпеці України та її громадян". Тут зауважили, що запровадження санкцій стосовно верхівки злочинного світу відбулося за поданням Кабінету міністрів.

"Кримінальні авторитети та злодії в законі – іноземні громадяни які зараз ще залишились на території України будуть примусово видворені за межі країни в найкоротші обумовлені Законом терміни. Також будуть заморожені їх активи та заборонена будь-яка економічна діяльність на території нашої країни. Кримінальні авторитети та злодії в законі які є громадянами України будуть притягатись до відповідальності згідно кримінально-процесуального законодавства, - наголосили в МВС.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин