12.05.2021
В Україні винесено другий вирок за законом про злодіїв в законі. Це угода, де червоною лінією проходить "положенець" від "Умки"

(Володимир Гавриленко (ліворуч) та Юрій Середенко)

Красногвардійський районний суд Дніпропетровська затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном на рік 47-річному Володимиру Гавриленко за звернення до особи, яка перебуває в статусі об'єкта підвищеного злочинного впливу (ч.1 ст.255-3 КК України). Відповідний вирок 6 травня 2021 року проголосив суддя Костянтин Дружинін.

З його тексту випливає, що до фокусу уваги правоохоронців Гавриленко, який у подальшому пішов на угоду зі слідством та вказав прізвища своїх "помічників" із кримінального світу, потрапив за наслідками скандальної історії зразка листопада 2020 року. Саме тоді Володимир Олександрович здійснив продаж автівки з "перебитими" номерами, а коли про цей "нюанс" дізналися покупці, отримав від останніх грошову претензію в розмірі 7 тис. дол.

Вважається, що аби вирішити делікатне питання на свою користь, Гавриленко вирішив заручитися вагомою підтримкою. Та звернувся по допомогу до учасника "ОЗУ Мудрака" - 29-річного Олега Москальова на прізвисько "Москаль", що на той момент знаходився за ґратами, відбуваючи покарання у ДУ "Вільнянська виправна колонія №20".

Згідно тексту вироку, у подальшому "Москаль" "передав" Гавриленка з його проблемою на 37-річного керівника "Благодійного фонду "Спортивний клуб "Легіон" Сергія Марійчука.

(Олег Москальов (ліворуч) та Сергій Марійчук)

Останній згідно зведенням правоохоронців, відомий в статусі "наглядача" за Токамівським районом Дніпропетровщини, якому відповідні повноваження делегував Юрій Середенко на прізвисько "Юра Донецький" - так званий "смотрящий" від злодія в законі Сергія Олійника ("Умка").

У подальшому, Середенко призначив зустріч опонентам Гавриленка в Кривому Розі, наслідком цього рандеву стало вирішення питання на користь продавця сумнівних машин. Ця участь у "розруленні конфлікту" Москальову було перераховано 200 доларів, певну суму коштів отримав Марійчук, а найвагомішу частку "Юра Донецький" залишив собі для поповнення так званого "общака".

19 квітня 2021 року Володимир Гавриленко уклав письмову угоду з прокурором, де підтвердив вищезазначені обставини та зобов'язався у подальшому надавати викривальні покази відносно поважних дніпровських достойників, у діях яких слідство наразі вбачає ознаки норм, що підпадають під кваліфікацію так званого "антизлодійського закону".

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info в розслідуванні "Справи сімейні "людей хороших", передусім йдеться про так зване ОЗУ, що діяло на території кількох районів Дніпропетровської області під орудою "положенця" від "Умки" - кримінального авторитета Юрія Середенка. Навесні поточного року силовики затримали шістьох учасників цього угруповання (включно із "Юрою Донецьким" та його колишньою дружиною Юлією Середенко) та оголосили про підозру 16 особам, в діях яких вбачають норми "антизлодійського закону".

(Юрій Середенко та його колишня дружина Юлія Середенко)

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин