21.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом

(Георгій Арутінов)

В Лук'янівському слідчому ізоляторі помер 37-річний громадянин Грузії Георгій Арутінов, якому інкримінувалося пособництво скоєнню за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства (ч.5 ст.27, п.12 ч.2 ст.115 КК України) свого співвітчизника - кримінального авторитета Іраклі Маланія, що восени минулого року був розстріляний на подвір'ї Києво-Святошинського районного суду Київської області. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

(Перші секунди після замаху на життя Іраклі Маланія)

Згідно із ними, 15 лютого поточного року Арутінов, що від середини листопада 2021 року перебував під вартою за рішенням суду, взяв участь в засіданні Святошинського палацу Феміди. Тоді слідчий суддя Оксана Коваль задовольнила клопотання правоохоронців щодо продовження строку досудового слідства в справі про вбивство Іраклі Маланія ще на два місяці.

(Іраклі Маланія)

Втім, коли через дві доби суд запланував вирішити питання щодо продовження запобіжного заходу Арутінову (який в другій декаді січня було продовжено до 18 лютого включно), до будинку правосуддя надійшло повідомлення ДУ "Київський слідчий ізолятор" про смерть підозрюваного. З урахуванням такого факту, клопотання з приводу "запобіжника" уродженцю Тбілісі, що начебто мав наміри працевлаштуватися перекладачем в культурно-освітньому центрі "Іберіелі", було закрито.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: окрім Арутінова офіційні підозри в скоєнні зухвалого вбивства кримінального авторитета Маланія було висунуто двом "грузинським гастролерам" - уродженцям Тбілісі Лаші Сіхарулідзе та Нодару Нішнянідзе.

(Нодар Нішніянідзе (ліворуч) та Лаша Сіхарулідзе)

Вважається, що невдовзі після розстрілу Маланія його кілери могли втекти за кордон. Наприкінці 2021 року Нішнянідзе та Сіхарулідзе оголосили в розшук.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин